Iexplore.exe

Witam wszystkich. To jest mój pierwszy post, szkoda że od razu mam problem :(. Chodzi o to, że po uruchomieniu systemu, w okienku Menedżera zadań pojawia się i znika proces IEXPLORE.EXE. I tak ciągle szybko pojawia się i znika. Użycie procesora przez to wynosi 100%. Plik znajduje się w folderze Program Files\Internet Explorer. Próbowałem odinstalować przeglądarkę Internet Explorer, ale proces pojawiał się i znikał nadal. Nie weim, co teraz robić.

Oto log:

Z góry dzięki za pomoc :slight_smile: :slight_smile:

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku foldery, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Skanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

użyj narzędzia Unlocker do usunięcia pliku artm_new.dll

Sorki, ale w ogóle nie ma u mnie folderu C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\Settings\artm_new.dll, a jak szukałem tego pliku, to w ogóle nie mogę go znaleźć. Nawet w ukrytych. Nie wiem, czemu program wyświetlł ten folder. Ale jak na razie problem nie został usunięty. Sorki, ale nie wiem, co robić. Proszę o pomoc.

Oto kolejny log:

Wielki dzięki za pomoc :slight_smile:

Jeszcze

wiesz co robić z plikiem

No właśnie, tylko że u mnie w ogóle nie ma takiego folderu jak: C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\Settings\artm_new.dll. Jest tylko do momentu C:\Documents and Settings\All Users. Reszty nie ma u mnie nawet w ukrytych. Pewnie znów coś źle robię. A jak wziąłem Wyszukaj plik, to w ogóle go nie znajduje.

A nie usuwałeś Unlocker-em pliku?

Unlocker tylko ściągnąłem i odpaliłem. (chyba że jak odpaliłem to od razu plik się skasował, tylko czemu wyświetla go w logu). Nie wiem czemu tak jest :frowning:

A użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę

C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\Settings\artm_new.dll i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

Ale Ty masz łeb Gutek2222. Chciałbym wiedzieć tyle, co Ty. Już po problemie. Zrobiłem jak kazałeś i już wszystko w porządku. Dzięki za cierpliwość i pomoc. Pozdro :slight_smile: