iExplorer.exe i Rokkit - nie mogę usunąc problem

Wcale nie uważam, że jestem alfą i omegą i jak widać błędy również popełniam, są dużo lepsi. Ilość postów rzeczywiście nie ma tu znaczenia. O ile ortografia idzie Ci nieźle, o tyle w kwestii komputerów piszesz głupoty. Dlatego Ci odpowiedziałem

Wiem co napisałeś. Widać wyraźnie (widać na zdjęciu w pierwszym poście autora tematu), gdzie antywirus znajduje tego rootkita. Więc przynajmniej nie proś, żeby autor szukał nazwy rootkita w Windows, lub tym bardziej Program Files, to przecież Twoje słowa. Świadczy to tylko o Twojej “wiedzy” Chyba że dla Ciebie MBR, Windows, Program Files to bez różnicy.

Gdyby w ten prosty sposób usuwało się dzisiejsze rootkity, to pewno działy bezpieczeństwo byłyby niepotrzebne, bo każdy mógłby to zrobić samodzielnie.

Skoro miałeś takie problemy kilkanaście lat temu to sugeruje uzupełnić poziom wiedzy o rootkitach, bo jak widać tutaj zatrzymałeś się kilkanaście lat temu.

Powiem tylko tyle. Od lat 15 - stu nie mam takich problemów. To, co on ma, ja miałem.

Mi się zagnieździł w Program Files, albo w plikach Windows - a. Mówię to, co ja miałem, a czego nie mam od lat kilkunastu.

  • Niech jak najszybciej się tego pozbędzie tego dziadostwa, i niech napisze, w jaki sposób :slight_smile:

To, co Ty miałeś 15 lat temu, nie ma wiele wspólnego z tym, co prawdopodobnie ma On. To takie trudne do zrozumienia. Zalecam zapoznać się z lekturą Na początek choćby to http://www.egospodarka.pl/27573,Rootkit … ,12,1.html