Ikona Pulpitu

Po reinstalacji XP Pro zniknela mi ikona pulpitu z dolnego paska . Istnieje jakas mozliwosc jej tam umieszczenia bez koniecznosci ponownej reinstalacji ( dla takiego bzdetu ? … ) Ale to pozyteczny bzdet … :slight_smile:

Nie masz jej na pasku, czy wogóle nie masz tego paska? Jak tak to muisz wejść w Paski Narzędzi -> Szybkie Uruchamianie.

Ikona ta powinna być dostępna tu:

C:\Documents and Settings\xxxxx\Dane aplikacji\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

Jeżeli nie to wysyłam Ci mail-e plik, który tam skopiujesz i będziesz mieć.

Pozdrawiam

Mam pasek Szybkiego uruchamiania … Mam na nim skrot … Pasek pojawil sie po wlaczeniu opcji “Pokaz pasek szybkiego uruchamiania” we “Wlasciwosci paska i menu Start” … Przeciagnelem i upuscilem ikonke i jest OK … Nie wiem bo ja sie chyba nie do konca okreslilem … My rozmawiami o ikonce “POKAZ PULPIT” … z jakiegos folderu skad go niechcacy przenioslem … :slight_smile: … Kiedy klikam na Wlasciwosci pokazalo sie ze nalezy … do Dokuments and Setting…\Pulpit ale to jasne ze ma takie wlasciwosci bo jest na pulpicie …

Ale gdzie byla PRZED przeniesieniem na pulpit … ???

Jesli masz XP to badz tak uprzejmy i sprawdz w jakim katalogu sie znajduje ikona “POKAZ PULPIT” zebym mogl ja tam w pierwotne miejsce mogl przeniesc …

( Sreen by zalatwil sprawe … ) …

Podałem powyżej :slight_smile:

C:\Documents and Settings\xxxxx\Dane aplikacji\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

W tym folderze znajduje się pierwotnie ikonka Pokaż Pulpit :slight_smile:

Cola … ?? 7Up … ?? Piwo ??? Czy cos mocniejszego … ??? :smiley:

THX …

:x :piwo: :mrgreen:

Do “Pokaż Pulpit” istnieje też skrót: klawisz “Windows” + “D” :stuck_out_tongue: