Ikona Pulpitu

(Kk9m15) #1

Po reinstalacji XP Pro zniknela mi ikona pulpitu z dolnego paska . Istnieje jakas mozliwosc jej tam umieszczenia bez koniecznosci ponownej reinstalacji ( dla takiego bzdetu ? .... ) Ale to pozyteczny bzdet .. :slight_smile: ..

(system) #2

Nie masz jej na pasku, czy wogóle nie masz tego paska? Jak tak to muisz wejść w Paski Narzędzi -> Szybkie Uruchamianie.

Ikona ta powinna być dostępna tu:

C:\Documents and Settings\xxxxx\Dane aplikacji\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

Jeżeli nie to wysyłam Ci mail-e plik, który tam skopiujesz i będziesz mieć.

Pozdrawiam

(Kk9m15) #3

Mam pasek Szybkiego uruchamiania .. Mam na nim skrot .. Pasek pojawil sie po wlaczeniu opcji "Pokaz pasek szybkiego uruchamiania" we "Wlasciwosci paska i menu Start" .... Przeciagnelem i upuscilem ikonke i jest OK ... Nie wiem bo ja sie chyba nie do konca okreslilem .. My rozmawiami o ikonce "POKAZ PULPIT" ...... z jakiegos folderu skad go niechcacy przenioslem .. :slight_smile: .... Kiedy klikam na Wlasciwosci pokazalo sie ze nalezy ... do Dokuments and Setting.....\Pulpit ale to jasne ze ma takie wlasciwosci bo jest na pulpicie ..

Ale gdzie byla PRZED przeniesieniem na pulpit ... ????

Jesli masz XP to badz tak uprzejmy i sprawdz w jakim katalogu sie znajduje ikona "POKAZ PULPIT" zebym mogl ja tam w pierwotne miejsce mogl przeniesc ....

( Sreen by zalatwil sprawe .... ) ..

(system) #4

Podałem powyżej :slight_smile:

C:\Documents and Settings\xxxxx\Dane aplikacji\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

W tym folderze znajduje się pierwotnie ikonka Pokaż Pulpit :slight_smile:

(Kk9m15) #5

Cola .. ?? 7Up ... ?? Piwo ???? Czy cos mocniejszego .... ??? :smiley: ..

THX ...

(system) #6

:x :piwo: :mrgreen:

(boczi) #7

Do "Pokaż Pulpit" istnieje też skrót: klawisz "Windows" + "D" :stuck_out_tongue: