Ikona sieci w zasobniku wskazuje brak połączenia

Witam

Mam problem z ikonką sieci w zasobniku systemowym. Niezależnie od tego czy jestem rozłączony, czy podłączony do jakiejkolwiek sieci, czy mam połączenie z internetem bądź nie, ikonka wskazuje totalny brak połączenia. Po najechaniu kursorem oczywiście wyskakuje info z nazwą sieci i napisem Internet Access. Miał ktokolwiek już tego typu kłopot i sobie z nim poradził? Z góry wielkie dzięki za pomoc.

P.S. Witam Wszystkich na forum :smiley:

Miałem dokładnie to samo na laptopie. Problem zniknął sam na drugi dzień.

No widzisz. A mnie to już od trzech dni drażni :evil: . Najciekawsze jest jednak to że ikonka raz wskazuje totalny brak połączenia a innym razem informuje że dostępne są sieci bezprzewodowe :? . Za nic w świecie natomiast nie chce wskazywać połączenia tak jak powinna…

EDIT: Problem rozwiązany :smiley: . Wystarczyło odinstalować sterownik WLAN Microsoftu i zainstalować sterownik ze strony producenta (w moim przypadku lapek HP, WLAN Atheros). EOT

Hej a u mnie wogole nie wyswietkla tej ikony polaczenia sieci bezprzewodowej :slight_smile: i mam problem bo nie moge z tego powdou wejść do Internetu :slight_smile:

pomocy