Ikona w Trayu ... chyba za dużo

hm , nie wiedziałem jaki temat wpisać bo wydaje się że ten problem jest banalny ale mnie niepokoi … od pewnego czasu w trayu pojawiła mi się ikona druga zresztą symbolizująca połączenie lokalne , nie mogę usunąć jej i daje mi trochę do myślenia … czy ktoś moze wie dlaczego się tak dzieje i co zrobić …

tak to wygląda …

otrayu8kz.jpg

… ?

Otwórz Połączenia sieciowe>Prawoklik na to połączenie>właściwości>odznaczasz Pokaż ikonę w obszarze powiadomień

Złączono Posty : 21.01.2007 (Nie) 16:14

pomogło??

no i zrobiłem tak jak napisano … ale jednak znika jedna ikona a ta druga zostaje - a ja myśląc nad tym zastanawiam się nad podłączeniem z zewnątrz … nieewiem co już wymyślić , może to jest i banalny problem ale do myślenia daje. Chyba nie ma możliwości że ta ikona oznacza jakieś dodatkowe połączenie sieciowe o którym nie wiem ? ? ?

możesz usunąć w połączeniach sieciowych to połączenie, które jest ci zbędne aczkolwiek nie wiem do czego ci służy więc podaj jego nazwę

no więc ja osobiscie też niewiem co to jest za połączenie , gdybym wiedział to nie dawałbym tego tu na forum … może to nic nie szkodzi że to tam jest , ale wolę się upewnić - bo jest to chyba nietypowy objaw !

pokaże ci to na zdjęciu bo tak prawde mówiąc niewiem o co ci dokładnie chodzi … teraz pomimo tego że ikonka jest odchaczona w tej chwili mam ją w treyu a nie zawsze się tak dzieje .

beztytu322u5eg.jpg