Ikonka bateri na pasku zadań

Witam,

Poszukuje takiej ikonki (najlepiej żeby bylo tego kilka zebym mogl se wygrać najfajnieszą ale nie koniecznie ) baterii na pasku zadań ?? i czy w ogóle można to zrobić na kazdym laptopie bo u mnie nie było

laptop to Asus X51RLseriels

poradzicie coś na to ?

Chodzi Ci o: Panel Sterowania -> Opcje zasilania -> Zaawansowane -> zaznaczasz opcje: “Zawsze pokazuj ikonę na pasku zadań”

Ikonę da się zmienić edytując Resource Hackerem plik odpowiedzialny za Zarządzanie Energią.

Jeżeli tak to:

Wystarczyło :szukaj:

mam tak ustawione ale ikonke bateri mam tylko taka malutką po prawej stronie a ja chce ją miec na pasku tak jak np mam otwarty jakis folder czy mozille x) w google szukalem i coś nie znalazłem…

Czyli ma być tak:

IKONA BATERII + napis ile % naładowania?? Takie czegoś raczej nie ma… W tray’u mogą być umieszczane tylko małe ikoneczki, a do tego paska z otwartymi oknami nie da się raczej czegoś takiego wstawić.

A może zainteresuje Cię jakiś sidebar wzorowany na tym z Visty albo Google Desktop?? Tam masz dodatek dający ikonę baterii i poziom naładowania (tyle, że to obciąża system).

mój ojciec ma ikonke taką na IBM służbowym i pokazuje w % ile ma i taka narysowana bateria

A możesz dać screen’a z tego IMB?? Jaki tam jest system??

screen nie bardzo… no tam jest normalny XP PROFESIONAL

http://allegro.pl/item385546602_ibm_x41_tablet_1_5_1536_40_wifi_xp_fv_gw_wwa.html

tu jest jakaś pozycja IBM i jest taka sama bateria

W dniu 13.07.2008 , o godzinie 15:59 został dopisany post przez dudek17

Witam, dowiedziałem się jeszcze że tzn przypuszczam ze to sie nazywa Power manager Gauge chociaz nie wiem (wnioskuje tak ponieważ jak najechalem myszka na tą baterie to taki mi sie napis wyswietlił