Ikonka internetu pokazuje co innego niż jest

hej Wam,

minie jeszcze trochę czasu zanim postawię swój system od nowa.

Natomiast póki co pojawiają się nowe krzaczki, jak nie jedno, to spieprzy się drugie.

ćeneralnie sprawa dotyczy połączenia z internetem. W prawym dolnym, rogu jest taka ikonka, która powinna emanować kreskami - siłą sygnału.

Mam internet, ale owa ikonka jest przekreślona. Po prostu jakaś nowa głupota.

necik-1373578511.jpg

Chyba gdzieś to trzeba zresetować. Łącze również jest słabe od momentu zmiany tej ikonki. Aktualnie to modem z telefonu.

Na zmianę korzystam z połączenia sieciowego, ale ikonka się również nie zmienia, a połączenie jest słabe. Dlatego uważam, że coś się w systemie podziało. To nie wina dostawcy netu.

Przy połączeniu komórki jako modemu za każdym razem zwiększa mi się licznik sieci, doszedłem już do 21, w załączeniu obrazek. Nie można tego jakoś ustawić na jeden numer? może tutaj jest pies pogrzebany?

21-1373578892.jpg

Pozdrawiam i proszę o jakieś sugestie.

Sieć zabezpieczona ?

Kabel włożony ? :smiley:

Skonfigurowałeś nową sieć czy korzystasz z takiej jaką Ci automatycznie ustawił komputer ?

Pierwszy obrazek już nieistotny. Problem rozwiązałem. Natomiast drugi jest aktualny. Naturalnie numer za każdym podpięciem modemu/komórki idzie w górę, to ma sens? Czy można jakoś ustawić, że podłączam komórkę, klikam w niej na modem i już, numer podłączenia 1 za każdym razem ten sam. Tak bym chciał.