Ikonka internetu pokazuje co innego niż jest

(lieft) #1

hej Wam,

minie jeszcze trochę czasu zanim postawię swój system od nowa.

Natomiast póki co pojawiają się nowe krzaczki, jak nie jedno, to spieprzy się drugie.

ćeneralnie sprawa dotyczy połączenia z internetem. W prawym dolnym, rogu jest taka ikonka, która powinna emanować kreskami - siłą sygnału.

Mam internet, ale owa ikonka jest przekreślona. Po prostu jakaś nowa głupota.

necik-1373578511.jpg

Chyba gdzieś to trzeba zresetować. Łącze również jest słabe od momentu zmiany tej ikonki. Aktualnie to modem z telefonu.

Na zmianę korzystam z połączenia sieciowego, ale ikonka się również nie zmienia, a połączenie jest słabe. Dlatego uważam, że coś się w systemie podziało. To nie wina dostawcy netu.

Przy połączeniu komórki jako modemu za każdym razem zwiększa mi się licznik sieci, doszedłem już do 21, w załączeniu obrazek. Nie można tego jakoś ustawić na jeden numer? może tutaj jest pies pogrzebany?

21-1373578892.jpg

Pozdrawiam i proszę o jakieś sugestie.

(lordjahu) #2

Sieć zabezpieczona ?

Kabel włożony ? :smiley:

Skonfigurowałeś nową sieć czy korzystasz z takiej jaką Ci automatycznie ustawił komputer ?

(lieft) #3

Pierwszy obrazek już nieistotny. Problem rozwiązałem. Natomiast drugi jest aktualny. Naturalnie numer za każdym podpięciem modemu/komórki idzie w górę, to ma sens? Czy można jakoś ustawić, że podłączam komórkę, klikam w niej na modem i już, numer podłączenia 1 za każdym razem ten sam. Tak bym chciał.