Ikonki na pasku adrsu

Używam w dalszym ciągu IE, wiem, że wszyscu mówią, że to syf, ale jakoś się odzwyczaić nie mogę :wink: Na pasku adresu zamiast ikonki danej stronki jest tylko taka ikonka jaką można zobaczyć przy pliku, którego nie można niczym otworzyć. Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi :smiley: mam pytanko czy wiecie co zrobić, żeby było jak dawniej, no. na wp.pl takie czerwone słoneczko się wyświetlało…

IE wyświetla favicon tylko przy dodaniu do ulubionych. Poza tym badzIEwie nie odświeża ikonek. Musisz pousuwac wszystko z ulubionych i dodać od nowa. Ja jednak radzę zmienić przeglądarkę. :smiley:

Tak jak mówi Raq. A co do zmian - polecam Firefox. Bardzo podobny :!:

Mam też Firefoxa, niby jest podobny, ale w paru kwestiach mi nie odpowiada. A co co tych ikonek to np. strony głównej nie mam w ulubionych, a zawsze mi to wyświetlało, nie wiem co się stało, że od dziś się nie wyświetla :confused:

jeżeli o wp chodzi to rówież mam ten “problem”… choć dla mnie to nie problem :smiley:

ale zmierzam do tego, że ikona z wp raz wygląda jak wp czyli czerwone słoneczko, a innym razem jak domyślna ikona Opery - w moim przypadku :!: zatem to raczej nie jest wina twojej przeglądarki :smiley:

Jest jest…

Ale jest jakiś czynnik, który powoduje utratę ikonki. Tylko nie pamiętam jaki :smiley:

no to nie wiem :frowning:

ja na Operce, kolega cinek na IE i mój kuzyn (zagorzały fan mp3 z wp) na Firefoxie… u niego również tak jest bo przed chwilą o tym gadaliśmy na tlenie :slight_smile:

Już nie chodzi o to WP, ale ogólnie jest taka ikonka, biała kartka papieru z zagiętym rogiemi coś tam w środku. Jak stronka nie miała swojej ikonki to była biała kartka z logiem IE. Niby nic, a mi to przeszkadza :stuck_out_tongue: