Ikonki na pasku adrsu

(Cinek 1989) #1

Używam w dalszym ciągu IE, wiem, że wszyscu mówią, że to syf, ale jakoś się odzwyczaić nie mogę :wink: Na pasku adresu zamiast ikonki danej stronki jest tylko taka ikonka jaką można zobaczyć przy pliku, którego nie można niczym otworzyć. Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi :smiley: mam pytanko czy wiecie co zrobić, żeby było jak dawniej, no. na wp.pl takie czerwone słoneczko się wyświetlało...

(3dm Racek) #2

IE wyświetla favicon tylko przy dodaniu do ulubionych. Poza tym badzIEwie nie odświeża ikonek. Musisz pousuwac wszystko z ulubionych i dodać od nowa. Ja jednak radzę zmienić przeglądarkę. :smiley:

(boczi) #3

Tak jak mówi Raq. A co do zmian - polecam Firefox. Bardzo podobny :!:

(Cinek 1989) #4

Mam też Firefoxa, niby jest podobny, ale w paru kwestiach mi nie odpowiada. A co co tych ikonek to np. strony głównej nie mam w ulubionych, a zawsze mi to wyświetlało, nie wiem co się stało, że od dziś się nie wyświetla :confused:

(Duch) #5

jeżeli o wp chodzi to rówież mam ten "problem"... choć dla mnie to nie problem :smiley:

ale zmierzam do tego, że ikona z wp raz wygląda jak wp czyli czerwone słoneczko, a innym razem jak domyślna ikona Opery - w moim przypadku :!: zatem to raczej nie jest wina twojej przeglądarki :smiley:

(3dm Racek) #6

Jest jest....

Ale jest jakiś czynnik, który powoduje utratę ikonki. Tylko nie pamiętam jaki :smiley:

(Duch) #7

no to nie wiem :frowning:

ja na Operce, kolega cinek na IE i mój kuzyn (zagorzały fan mp3 z wp) na Firefoxie... u niego również tak jest bo przed chwilą o tym gadaliśmy na tlenie :slight_smile:

(Cinek 1989) #8

Już nie chodzi o to WP, ale ogólnie jest taka ikonka, biała kartka papieru z zagiętym rogiemi coś tam w środku. Jak stronka nie miała swojej ikonki to była biała kartka z logiem IE. Niby nic, a mi to przeszkadza :stuck_out_tongue: