Ikonki z linuxa do windowsa

(Core 2 Duo) #1

siemka poszukuje jakiegos packa fajnych ikonek z linuxa do windowsa xp bo mam styl na xp linuxa i chciałbym jeszcze jakies ikonki fajne zainstalwoać ale nigdzie nie mogę znaleść.

http://www.kde-look.org

http://www.gnome-look.org

(Core 2 Duo) #3

tam sa ikonki do linuxa i one nie działają na xp chyba ze się myle jak tak to prosze podac mi konkretny link do jakis ikonek z linuxa do win xp.

(Booba) #4

Zasadniczo nie ma ikonek linuksa z windowsowym rozszerzeniem ICO. Najlepiej faktycznie pobierz PNG z gnome-look (kde-look) i przerób je na ICO (Np w Icon's Workshopie) - sam tak kiedyś robiłem jak chciałem upodobnić winde do pingwina.

(Core 2 Duo) #5

a nie ma jakiegoś packu ikonek tak jak np z visty? żeby były chociaż podobne do jakiegoś linuxa?

Do Linuksa nie ma ikonek. Są ikony do KDE, GNOMEa, XFCE itp.

(Airborn) #7

primo nie ma czegoś takiego jak typowe ikonki dla linuksa, wszystko zależy od usera który sobie składa pulpit

secundo, nie ma paczek ikon dla linuxa w formie *.ico, bo po prostu na linuksie się ich nie używa

(Booba) #8

Taa, bo on wie o czym Ty mówisz. Mówie, niech sobie weźmie jakąś paczke PNG z look.orga i przerobi to na ICO. Najczęściej korzysta się z Crystal SVG (dla KDE) i Clearlooks (dla GNOME) - więc - jeżeli chcesz mieć pulpit podobny do większości linukoswych screenshotów w sieci - poszukaj ich na tych stronkach.

(El Presidento) #9

E tam nuoveXT rządzi :stuck_out_tongue:

Mała modyfikacja dla XFCE, i hulają jak ta lala 8)

Pościągaj sobie ikonki PNG i podmieniaj na Windowsie :smiley:

(Core 2 Duo) #10

ale ja nie chce podmieniać każdej ikonki pojedyńczo. chce poprostu zainstalować jakiegoś packa żeby automatycznie pozmieniał wszystkie ikonki.

(Booba) #11

No to żeby podsumować nasze odpowiedzi:

TAKIEJ PAKI NIE MA

(Core 2 Duo) #12

ok dzięki za info. można zamknąć temat.

(Fajek) #13

mam Windowsa XP i zrobiłem sobie pasek jak ze Windowsa 98; tapete też i zostały mi tylko ikonki może mi ktos podac strone WWW z której mogę pobrac ikony do Windowsa 98 ??

Odpisywać proszę na gg: 6503466