Ikony dysków przyjeły postac "brak ikony"

Wiem, że Twoja jest zmieniona… ale dobra, W rejestrze już zmieniałem ścieżki nie pomogło. Na drugim userze jest troszkę lepiej, bo chociaż jest pasek miejsca na dysku, lecz ikon nadal nie ma. User 2

Ten User2 jest świeżo utworzony, czy już go miałeś?

Jeszcze taka sprawa, czy próbowałeś zmienić wielkość ikon w oknie “komputer”, po prawej masz opcję “Zmień widok”, spróbuj suwakiem zmienić wielkość ikon, daj znać.

Patrzą po ilości miejsca na Twoim dysku systemowym, może być problem z ewentualną nakładką (instalacją bez utraty danych), kurde, ostro Cfix namieszał w Twoim przypadku.

Już go miałem, zaraz zobaczę na nowym userze. Zmiana wielkości ikon nie pomaga. Mogę przydzielić więcej miejsca z 2 partycji. Jak w Win7 robi się tą instalacje? W win xp robiłem ją bez problemu, a tutaj nie mogłem znaleźć sposobu instalacji nakładkowej.

ikony-dyskow-przyjely-postac-brak-ikony-t482331.html#p3043903

Tylko musisz mieć DVD zgodne z systemem zainstalowanym, czyli jeżeli masz SP1 to System na DVD też musi być SP1, chyba że odinstalujesz SP z systemu i dopiero wykonasz nakładkę (metoda brudna :lol: )

Szczerze nie zauważyłem tego postu :x Tak wiem wiem ale to też dość ryzykowna opcja, jeszcze więcej może się namieszać… W sobotę będę miał dopiero dysk zewnętrzny to zrobię backup systemu i ewentualnie zaryzykuje tą nakładką. Może podam logi OTL i GMER ?

Nic podobnego! Nakładkowa naprawa Windows’a 7 nic nie może “namieszać”. Co najwyżej nie zechce w ogóle wystartować.

Właśnie o takie “namieszanie” mi chodzi :?

W tym niestety Ci nie pomogę, za cienki między uszami jestem na logi :wink:

Co z tym nowym Userem, bez zmian?

Logi dodałem do innego problemu, może ktoś przy okazji pomoże z tym :wink:

Tak z nowym userem bez zmian.

Dodane 31.03.2012 (So) 11:08

Niestety nadal bez poprawy…A instalacji nakładkowej jakoś nie ufam :expressionless: