Ikony plików video

dlaczego jak ściągne film jakiśto mam ikonke mediaplayera a nie winampa i jak to zmienić

i jak robie formata to wszystkie pliki w folderach mam ‘kafelki’ a jak zrobić żeby na wszystkich dyskach były ‘ikonki’

co do widoku ikonek

ustaw widok ikonki w dowolnym folderze i następnie narzędzia>>opcje folderów>>widok>>zastosuj do wszystkich folderów

co do ikonki filmu

narzędzia>>opcje folderów>>typy plików>>znajdź odpowiednie rozszerzenie>>zaawansowane>>zmień ikonę

Ad.1

Powchodź w opcja Winampa i powiązania z danymi opcjami plików.

Pokombinuj też w:

Mój Komputer -> Narzędzia -> Opcje folderów -> Typy plików -> Tam szukasz dane rozszerzenie filmu i zmieniasz, co trzeba.

dziękuje panowie

a co do 1 to jakie to ma być bo dużżżżo tego jest to obojętne jakie wybiore czy winrara czy painta czy coś innego ? : o

eee z 2 też mi coś nie wychodzi : d nawet chyba coś popsułem bo zaznaczyłęm ikonkle media playera i dałem żeby zmieniło ikonke i i nie iwem gdzie mi to zmieniło : X

nie ma to jak być lamuchem : d

jak ma to być film, to szukasz rozszerzenia avi lub mpg i klikasz zaawansowane i zmieniasz ikonę, lub zmień i wybierasz domyślny odtwarzacz

gdzie tę ikonę zmieniałeś

Zmieniasz ikonki dla tewgo rozszerzenia dla którego chcesz, np Filmy - .avi,.mpeg,.rmvb itd Muzyka - .mp3,.wav,.wma itd.

ee do pierwszego zrobiłem tak

prawym przyciskiem na ten film co ma ikonke winampa i tam zmieniałem odtwarzanie z winampa na mediaplayera : d i jak narazie jest : ]