Ikony powiadomień na ekranie blokady

Cześć
Jak ustawić w czystym androidzie 11 na ekranie blokady same ikonki pod zegarem bez pasków powiadomień które standardowo widnieją, gdzieś to widziałem i strasznie mi się podoba.

Coś na wzór tego

W ustawieniach ekranu blokady szukasz opcji wyświetlania powiadomień jako „Ukryj Szczegóły”. Może być to schowane gdzie indziej lub nazywać nieco inaczej, ale generalnie to o to chodzi…

@anon82843335
To, o czym wspominasz to jeszcze inna funkcja, która zwija tylko powiadomienia do węższego paska.

@miiio
Na zdjęciu to nie jest ekran blokady, tylko funkcja AoD (Always on Display)
Wcale nie musi być dostępna na twoim smartfonie, bo wymaga wyświetlacza Amoled. Na IPS jest bez sensu, to tak jakbyś miał cały czas ekran włączony.

Android ma jednak inną funkcję, która jest podobna, ale działa jako czasowy wygaszacz ekranu. Nie wiem, czy na czystym, ale na np. LineageOS, który bazuje na Androidzie AOSP jest możliwość uruchamiania takiego wygaszacza przy np. podnoszeniu smartfona, machnięciu nad czujnikiem zbliżeniowym, po wyjęciu z kieszeni. Nazywa się to „Wygaszacz z powiadomieniami”.
(Ustawienia > Wyświetlacz > Zaawansowane > Ekran blokady > Wygaszacz z powiadomieniami)

Dzięki @Domker tak to jest jak się wyłączy opcję i zapomni o niej a nawet zmieni ją.
A swoją drogą chętnie bym zobaczył te ikonki jako czwarta opcja na ekranie blokady po powiadomieniach standardowych tzn z tekstem, samą belkę i bez powiadomień.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.