Ikony

Mam pewien problem z ikonami na pulpicie.

Otóż, już od pół roku to znoszę, ale mam już tego dość! Tak wyglądają moje ikony (pokazałem tylko niektóre):

problem.PNG

Chce, aby one znowy były przeźroczyste.

Prosiłem o pomoc na Forum IDG, ale tam dowiedziałem się że nie jest tak łatwo usunąć ten problem. Sprawdzono mi logi. Są w porządku.

A, i wspomne że nie interesuje się systemami komputerowymi, a komputer mam tylko po to aby móc pograć sobie w gry komputerowe, poprzeglądać strony WWW oraz popracować z Sandboxem (edytorem). Wynika z tego że jeśli ktoś mi odpowie coś w stylu “Defragmentuj plik wymiany” (to jedyny przykład który przychodzi mi na myśl) to prędzej wygram w totolotku niż to zrobie :frowning: Chyba że przy okazji ktoś poda link do strony gdzie będzie opisane krok po kroku jak to zrobić.

W ostateczności to mogę zadzwonić po informatyka, lub poprosić sąsiada, ale wole nie zawracać im głowy :wink:

PPM na Mój komputer - właściwości - zaawansowane - pole wydajność i kliknij ustawienia [te pierwsze… ;)] i kliknij “dopasuj dla najlepszego wyglądu”

Displace ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Co do problemu

PPM na pulpit - Rozmieść ikony według

sprawdź, czy masz zaznaczone - zablokuj elementy sieci Web na pulpicie - jeżeli tak - odznacz.

Start>Panel sterowania>Ekran>Wygląd i ewentualnie efekty. Przypuszczam że tu znajdziesz takie ustawienia które cie zadowolą.Jak już ustawisz wielkość ikon wejdź we:Właściwości:Ekran>Pulpit i ustaw taki Kolor jak masz tło pulpitu, nie będziesz miał wtedy białego tła pod napisami. Pozdrawiam.

Boże, cudotwórca!

Dziesięciu ludzi głowiło się nad tym przez tydzień, a tobie się to udało w niecałe 30 minut po stworzeniu tematu!