Ikony

Po zabawie z nimi, wszystko przywrócilem do domsylncyh ale została mi okna archiwum zip.

Moze ma ktos ikonke na zbyciu albo jak ja przywrócic :stuck_out_tongue:

Bo metody które znalazłem nie działają

zainstaluj sobie microangelo ten programik jest do zmiany ikonek w systemie windows:] powinno pomuc jak zmienisz to mozesz go potem odinstalowac.ma sporo fajnych ikonek:]

Chodzi ci o ikone Win Rar???

Za jego pomoca możesz zmienić.

Opcje>>Motywy

Dobra niestety porady okazały sie nie skuteczne.

Jedeyn rozwiąznie to zostawienie IconPackager i z pod niego naprawa ich.

Bo po jego usuniecu wracają te niechciane :?

microangelo jak znajdziesz i zamienisz ikony to ona potem zostanie nie zniknie pamietaj tylko zeby pozostawic te ikony z microangelo na dysku.powinno byc ok przynajmniej u mnie sie to sprawdza jak taki problem kiedys byl.

Dobra wypróbuje program , a ma on w sobie domyslne ikony systemu windows :?

kurde teraz nie pamietam ale powinien miec a jaki masz windows??a jak nie ma to ma bardzo podobne ikonki nawet ladniejsze od standardowych windows:]

Dobra sprawdziłem go nie ma domyslnych a te są mi potrzebne nic sie nie dzieje bo zostaje przy IconPackager. Bo zawsze mozna zmienic.

Ale trcohe jest to irytujące :roll:

a ktora dokladnie ikone chcesz zmienic zeby byla domyslna windows?

Dokładnie chodzi mi o pliki zip, rar oraz word

acah to z pod windowsa nie da sie zmienic tzn.w windows nie ma takeij opcji conajwyzej tylko programem albo sprubuj kliknac na ikone naprzyklad world prawym klawiszem myszy i jak ci sie rozwinie menu to kliknij na wlasciwosci tam powinno byc zmien ikone i tam sobie szukasz ikony worlada na dysku i dajesz zastosuj tak samo z innymi ikona worlda powinna byc na c:/windows/