Ile będę miał Fps w CS:GO na maksymalnych ustawieniach graficznych?

to co się ma Hz do fps ?Fps chyba zależy od tego czy mam dobre podzespoły tak ? A tak w ogóle twoja teoria , że 60 Hz to 60 fps to dlaczego niby teraz mam po 80 fps :)?

Możesz mieć ile chcesz ale monitor nie wyświetli więcej klatek niż jego częstotliwość odświeżania pozwala.
To tak jakbyś chciał wyświetlać 1080p na monitorze 720…

[quote=“mateuszek2003, post:14, topic:522231, full:true”]
Mam taki monitor : BenQ G2255A niestety ma on 60 Hzto ile będzie fps ? i czy to będą stałe Fps?
[/quote]Nie słuchaj @daras28-82, gdyż wprowadza Cię w błąd. Monitor faktycznie wyświetli “tylko” 60 klatek, ale ich większa liczba wygenerowana przez sprzęt, jak najbardziej w CS i innych szybkich sieciowych grach się przyda. Dlaczego? Przez tickrate serwera oraz input lag. W skrócie, im szybciej wygeneruje się klatka (więcej klatek = szybsze ich generowanie), tym szybciej zobaczysz co faktycznie się dzieje na serwerze i w grze. Dlatego ludzie poważniej podchodzący do takich tytułów, tak bardzo chcą mieć jak najwięcej klatek na sekundę. Zapewniają sobie tym sposobem pewnego rodzaju przewagę lub wykorzystują w pełni własne predyspozycje. Oczywiście monitor z większą liczbą Hz w tym zadaniu jeszcze by dopomógł i to znacznie, a już w ogóle najlepiej z freesync (w przypadku kart AMD) lub z G-sync (nVidia).

[quote=“daras28-82, post:20, topic:522231, full:true”]
Ciągle nie wiadomo czy będziesz pykał w pasjansa czy inne mniej wymagające gry.
[/quote]W CSa. Przecież masz w tytule wątku. Proszę przestań doradzać na tematy, o których nie masz pojęcia, bo zwyczajnie szkodzisz.

A tak naprawdę różnicy 0,000001s nie zauważysz.
Temat taki sam jak lagi myszy bezprzewodowej w porównaniu z kablową…

[quote=“daras28-82, post:25, topic:522231, full:true”]
A tak naprawdę różnicy 0,000001s nie zauważysz.Temat taki sam jak lagi myszy bezprzewodowej w porównaniu z kablową…
[/quote]Sprawa jest sprawdzona. To Tobie coś tam się wydaje… Siejesz ferment kolego.

http://pclab.pl/art62858.html

1 polubienie

Dziękuję za odpowiedź i wytłumaczenie nietopyrz:)

Opowiadaj dzieciom bajki jakoby sprzęt miał poprawić refleks i myślenie…

czyli kupić to a jak się uzbiera to jaki monitor byłby dobry do tych podzespołów chodzi mi także o Hz ?

[quote=“daras28-82, post:28, topic:522231, full:true”]
Opowiadaj dzieciom bajki jakoby sprzęt miał poprawić refleks i myślenie…
[/quote]To już jest Twoje twierdzenie.

[quote=“mateuszek2003, post:29, topic:522231, full:true”]
czyli kupić to a jak się uzbiera to jaki monitor byłby dobry do tych podzespołów chodzi mi także o Hz ?
[/quote]120 lub 144 Hz IPS z freesync (bo karta, którą zamierzasz kupić go obsługuje). Konkretnie modelu nie podam, bo nie jestem w temacie co dziś się poleca. W zależności od zasobności portfela monitory tego typu oscylują w granicach 700-4000 zł.

Nic nie będzie ścinać.

Monitor sobie kup https://www.x-kom.pl/p/320485-monitor-led-24-269-benq-zowie-xl2411-czarny.html

Tak będzie chodziło.

Pomyślę o kupnie tego monitora jak tylko mój budżet będzie wystarczający Wielkie Dzięki :slight_smile:

[quote=“Atronics, post:31, topic:522231”]
Nic nie będzie ścinać.

Monitor sobie kup https://www.x-kom.pl/p/320485-monitor-led-24-269-benq-zowie-xl2411-czarny.html
[/quote]Nie brałbym go. Nie ma Freesync, a szkoda nie wykorzystać tego co oferuje karta graficzna.

albo

chociaż dużej różnicy nie zauważysz.

Ok widzę ,że ten ma Freesync :slight_smile: od razu go kupuję tylko trzeba najpierw zakupić te podzespoły i zbierać na monitor :slight_smile:

Ten ma
Technologia Freesync
Technologia AMD FreeSync™ eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.

a jest jakiś z Freesync który ma więcej Hz ? taki w podobnej cenie

no jest

Dziękuję :smiley: mam zamiar brać ten http://www.komputronik.pl/product/273662/asus-mg279q-144hz-freesync-.html?utm_source=convertiser&utm_medium=affiliate&utm_campaign=affiliate

chciałbym dopytać jakto jest z altualizacją biosu . Wiem ,że oprogramowanie przychodzi na pocztę i mam to zainstalować na nowym komputerze czy na tym co mam teraz ?

1 polubienie