Ile bedzię szedł List polecony priorytetowy?

Witam, zakupilem na allegro Splinter Cell, ile bedzie szedł ten list z Inowrocława do Chorzowa ?

Nikt Ci tego nie powie. Można tylko określić statystycznie jak to wygląda. Przeciętnie 1-3 dni ale wszystko z PP jest możliwe. Statystycznie też może być tak, że ten Twój wcale nie dotrze do Ciebie.

Bierz też pod uwagę, że sprzedawca wyślę może za tydzień, więc za 2 tygodnie będziesz może miał u siebie :smiley:

PS. Jeśli będzie “szedł” to dodaj jeszcze jeden tydzień :wink:

dzięki :smiley:

kwestia 3-4 dni

Ja często korzystam z listów poleconych priorytetowych i dochodzą w 1-2 dni po nadaniu, więc bez przesady z liczeniem w tygodniach :stuck_out_tongue:

Z tego co wiem samo priorytetem powinno oznaczać że ma dojść na jutro !

Ale jest to uzależnione od godziny nadania przesyłki

z Warszawy do mojej miejscowości oddalonej o 200 km list szedł 4 dni, a z Niemiec przyszedł na drugi dzień :slight_smile:

w moim przypadku paczka z polski do irlandi priorytet szedł 5 dni,myśle ,że to szybko

Ale tu mowa o PL tylko, i założenie jest takie ze priorytet wysłany chyba do 14-czy 15 ma być na 2 dzień. a jak dochodzą to każdy wie pewnie z doświadczenia.

Osobiście miałem kiedyś tak ze wsysałem w wtorek pocztówkę , w czwartek list polecony, w piątek paczka priorytet. Odbiorca otrzymał wszystkie trzy przesyłki po weekendzie w poniedziałek razem heheh