Ile bierze bank za wypłate z bankomatu

Witam, jak w temacie, orientuje się ktoś ile nalicza bank za wypłate gotówki z bankomatu? konkretnie chodzi mi o WBK za pobranie gotówki z karty kredytowej? karta to mastercard z limitem 1500zł, niestety musze wybrać, a wiem że znajomy mi kiedyś mówił że za każdy dzień naliczają jakaś sume, niestety nie moge sprawdzić tego w umowie bo nie mogę jej znaleźć :wink: dzieki za pomoc.

Jeśli chodzi o WBK to żadnych opłat nie ma za wypłaty z bankomatów sam mam i nie place za bankomaty :slight_smile:

ale tu nie chodzi o karte od konta osobistego, tylko karte kredytowa

http://indywidualni.bzwbk.pl/karty/kred … wizje.html

3% min. 7 zł

mam rozumiec ze 3% od kwoty ktora wezme za kazdy dzien ?

nie 3% min 7 zł to prowizja za wypłatę - wyłącznie za dokonanie operacji.

ponadto przy wypłacie z bankomatu nie masz okresu bez odsetkowego, tak jak w przypadku dokonania transakcji zakupu, wiec oprocentowanie zgodne z umową zaczną ci naliczać już od następnego dnia…

następnym razem nie decyduj się na coś, gdy nie wiesz jak działa - ale kto czyta umowy i regulaminy…

dobra juz wszystko wiem, rozmawialem z konsultantem WBK, a karte wzialem ylko po to by nia placic a nie brac gotowke dlaego nigdy sie tym nie interesowalem, a o platnosci karta wiem wszystko co mi trzeba, ok dzieki za pomoc.