Ile bitów ma procesor?

Hej,

Jak najbardziej, bo będzie najskuteczniejsze. Ale w niektórych przypadkach, by otworzyć laptopa, trzeba mieć myk. :slight_smile:

To oczywiście 100% racja.

To zależy od tego, w jakich miejscach laptop był użytkowany i jaka jest jego budowa. Jeśli laptop był wykorzystywany w zakurzonych pomieszczeniach, na kocach, kołdrach, etc, to faktycznie może być tak dużo brudu, że ciężko będzie go usunąć przy pomocy powietrza. Aczkolwiek jeśli będziemy przedmuchiwać radiator w kierunku takim, jak powietrze w normalnie działającym komputerze, to jest szansa na sukces. Oznacza to, że powinniśmy przepuścić powietrze od strony wentylatorka zasysającego powietrze, a cały syf powinien wylecieć przez otwór wylotowy powietrza.

Tak, większość ma klapki, które dają bezpośredni dostęp do podstawowych komponentów, więc kwestia polega na wykręceniu kilku śrubek…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Na przykład HP ProBook ;p Rozbierałem go 4 godziny :slight_smile:

Hej,

Miałem podobnie z jednym z Acerów Aspire serii 5. Miałem do niego 3 podejścia, nim udał mi się dokopać do układu chłodzenia.

No to czekamy na informację od Druii czy czyszczenie się udało i jakim sposobem zostało przeprowadzone.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Witam

Metodą prób i błędów… czyszczenie wykonane :slight_smile:

Laptop śmiga jak nowy…

Układ chłodzenia był zapchany :confused:

Ciężko było go poskładać ale jednak działa :slight_smile:

Dzięki za każda odpowiedź

Hej,

Tak zwykle jest najlepiej, bo można się najwięcej nauczyć. :slight_smile:

Czyli mieliśmy rację. :slight_smile:

Czyli najważniejsze - skuteczność przede wszystkim.

Pozdrawiam,

Dimatheus