Ile czasu może pracować komputer?

W Bankach komputery pracują non stop.A Ciekaw jestem ile może wytrzymać domowy komp bez wyłańczania go?

Mam Kompa z Intel Core Duo 8500 GeForce 9800 GTX 256 mb zasilacz 500 W.

Mój chodzi już ponad 2 tygodnie bez wyłączania. Chyba nie ma limitów ani ograniczeń :stuck_out_tongue:

Co ten komputer robi tyle czasu? U mnie najwyżej komputer chodzi od 8 rano do 12 nocy codziennie i nic mu się nie dzieje.

Komputer może chodzić non-stop nic mu nie będzie. Zmniejsza to oczywiście jego żywotność.

U mnie komputer chodzi non-stop dzień w dzień itp. no chyba że go zrestartuje ;p , miałem już 2 przypadki że zasilacz się spalił :stuck_out_tongue: ale to było ze rok temu :wink: na razie jeszcze ciągnie, moim zdaniem komputery które chadza dłużej to chodzą szybciej , moi kumple którzy trzymają włączonego kompa na 3-4 godz. na dzień maja problemy z przycinkami a umie trafiają się raz na tydzień :slight_smile: , “ale to tylko moje zdanie” .

Pozdrawiam :slight_smile:

wszystko zależy od kilku czynników jak ma dobry zasilacz , dobre chłodzenie to może chodzić non stop :slight_smile:

Jakoś w 2005 roku ze swojego starego komputera zrobiłem serwer (brama do Internetu + kilka niezbędnych sieciowych usług). Sprzęt to Duron 1000mhz, 390 mb ram, dysk 80 GB Samsung. Chodzi 24/h do dzisiaj bez zająknięcia.