Ile czasu siedzisz przed komputerem?

Ile czasu dziennie siedzisz przed komputerem?

ja się przyznam, że po pięć h na dzień.

3h-5h a czasem nawet więcej i niestety jest to stanowczo za dużo.

Przy upalnych dniach nie jest tak krytycznie.

Mi się komp przegrzewał. :slight_smile: Teraz tak z 3-5h. :frowning: Ale od jutra do pracy to się wszystko zmieni. ^^

ja siedze przed kompem od 12-14 h na dobe i tak co dzien

Ja to góra 2 godziny, nie potrafie dłużej wytrzymać,

ja siedze tak do 10 h dziennie

Różnie. Niestety czasami za dużo. Jak nie mam innego zajęcia to komputer ale nie polecam tego nikomu. :smiley:

ja tak samo:)

Za dużo… :smiley: 5-7… Ale to akurat związene z robotą, także nie mam wyboru za bardzo :slight_smile:

Od 3-5h :slight_smile:

2h czasami 3h… wpadam sprawdzam i spadam.Jak coś mam do zrobienia to nawet 5h dziennie, ale mało kiedy tak jest…

5-7 godzin

Komp u mnie chodzi długo , ale staram się to ograniczać a tak siedzę hmmm zależy od dnia raz 30 min raz 2 h

Tak do 5 godzin. Zdarza się dłużej…

Uzależnienie… siedzę po około 12 godzin, ale z bardzo częstymi przerwami po 5-10 minut. Czasem nawet godzinę.

Jak myślicie, czy przez komputery możemy się nabawić nawet antropofobii ?

Dreambrain , uzależnienie robi swoje, wszystko jest możliwe.

Ja potrafie i 24 h z przerwami na jedzenie/czynności fizjologiczne. Oczywiście zależy co mam do zrobienia i na kiedy.

Uzależnienie? Nie sądzę. Kiedy mam wybór wyjść gdzieś a siedzieć przed kompem wybieram wyjście. Są rzeczy ważniejsze niż IT. :slight_smile:

Powyżej 7h.

Dużo, czasami 2 h a czasami 10 :slight_smile:

Zależy od tego co mam w danym dniu do roboty.

kiedy mam gdzies pojechac albo co to wole pojechac lub isc na plaze a nie siedziec przed kompem ale jak mi sie nudzi to co mam robic