Ile dokupić RAM, aby DiRT działał na max

Ile dokupić RAM, aby DiRT działał na max(o ile to w ogóle coś pomoże)?Bo na ultra nie mam co liczyć z takim sprzętem.Jest w sygnaturce.

na max pewnie musiałbyś mieć 4gb, bo masz viste

powinieneś dokupić 1GB oraz zmienić kartę graficzną np na 8800GT :stuck_out_tongue: :slight_smile: wtedy Dirt pohula na max-a w 1280x1024 :wink:

Bo teraz gram w miarę płynnie na średnich.Więc pisanie, że muszę dokupić 3 gb to chyba lekka przesada.

Powiedzcie mi jaki ram najlepiej kupić do 300 zł?

wystarczy że kupisz 1gb a-data 667, lub sprzedaj te co masz i kup 2x1gb ocz rev2 ddr800 cl4 lub patriot llk.

wcale nie przesada wista na prawdę tak dużo ramu potrzebuje aby grac w gry

Odinstaluj viste zainsatluj xp-ka i kup 1gb ram-u i powinno styknąć a jeśli masz troche więcej siana to kup se GF 8800GT

Ja u siebie popylam na ultra przy rozdziałce 1024x768 oraz atnylasing itp. włączone i poniżej ~30 fps nie ma 8) ciekaw jestem jaki będzie przyrost jak dojdzie do mnie dwurdzenówka

nie spodziewaj się zbyt wiele graj jest wymagająca.

ale już wykorzystuje 2 rdzenie, no zobaczymy :slight_smile:

maxxx - a z resztą nie kompromituj się bo np. takie TDU z HDR’em, 4x antyaliasingiem i max detalami chodzi bez ściny.

nekroskop - yhy, nie po to nabyłem Vistę, żeby po miesiącu wywalać :roll:

czytalem ze pod viste dirt wymaga 1,5gb ram wiec kup se jeszcze giga i bedzie ci chodzic bez problemów