Ile dostane za części?

Witam chciałbym wymienić moją płytę główną i procka:

Gigabyte P31-DS3L (3 tygodnie używana, gwarancja 3 lata) i Intel DC E2140 SELEKT (do ok 3.3GHz sie kreci, a do 3ghz to potrafi dojsc bez zmiany napiecia).

Ile za to mógłbym dostać?? :stuck_out_tongue:

czemu tak szybko odpuszczasz nowy sprzęt ??

sprawdź ceny na allegro, i postaraj się sprzedać nie wiele poniżej najtańszej oferty

Około 250-300 jak dobrze pójdzie :stuck_out_tongue: Wystaw na allegro jako licytację.

Sprzedaję, bo płytka nie spełnia moich oczekiwań, a procek jest już staruski (ok pół roku :P).

Jeśli ktoś byłby zainteresowany płytką, to mógłbym się wymienić na jakąś płytę z intel 965 lub mogę ją odsprzedać komuś, tak samo procek.

Acha, dla Ciebie się liczy data produkcji a nie osiągi i wydajność? :? :?

To był taki żart :stuck_out_tongue:

a dlaczego nie P35/X38 ??

Alinek sprzedajesz ze zmodowanym biosem?

Na porzadną płytę z takim chipsetami trzeba wydać conajmniej ok 300zł (np.: Foxconn P35A-S), a za tą płytę zakładając, że dostanę ok 150-190zł+ jakieś 50zł i raczej nic porządniejszego się nie dostanie, a jest sporo Asusów, ABitów i Gigusiów na starym chipsecie, które sporo osiągają.

W dniu 20.04.2008 , o godzinie 10:13 został dopisany post przez Alinek

Bios normalny F8 ;] Pisałem Ci, że ten twój mimo wielu dzielników i kilku opcji nie sprawdził się ;] Mogę zresztą wgrać jakikolwiek bios na życzenie.

Ale po cholerę w ogóle sprzedajesz?!

może chce kupić coś z P35 i e8400? :stuck_out_tongue:

No chyba nie,skoro chce wziąć coś na starszym Chipsecie?!

Po przemyśleniach to starszy chipset odpada :stuck_out_tongue: Wymiana/sprzedaż raczej też, bo za dużo musiałbym włożyć żeby poczuć większą wydajność.

chcesz wyższą wydajność to kup E8400 i podkręć go do 4.3GHz :wink:

Właśnie ;] Czyli musiałbym zapłacić gdzieś w granicach 1000zł, żeby mieć taką wydajność :stuck_out_tongue: