Ile dziennie kasy wydajesz, tracisz?

NO właśnie ile???

Nie liczy się:

-Komputer (np.2000zł)

-Telewizor itp.

EDIT:

Możecie pisać na co tracicie :wink:

Dawid12345 , a licza się zakupy jak matka pośle do sklepu? :smiley:

nie, tylko to co na siebie wydajesz czyli np.kino, basen, artykoly spozywacze, które tylko ty konsumujesz :stuck_out_tongue:

głównie benzyna :lol:

Dawid12345 , no to ja wydaję gdzieś z 5-10 zł (czasami mniej :wink: )

Ja gdzieś wydaję 1-3zł dziennie,czasami jak ktoś da więcej kasy to moge wydać z 20zł:D:D

Tygodniowo wydaje średnio ok 10-15 zł (czasem znacznie mniej, czasem znacznie więcej). Na dniówkę sami sobie przeliczcie.

Jak jest mecz to najwięcej browar i chipsy (ok.30 zł.).A tygodniowo to pewnie 50 maks,ale nie zawsze.

Ja średnio wydaję dziennie 30 zł :wink:

Fajki, cola, i jakieś pierdoły :wink:

temat bez sensu. poza tym tracenie kasy a wydawanie kasy to dwie różne kwestie. ktoś może uważać że jeśli je to traci kasę na jedzenie bo nie chce jeść a musi żeby żyć, a jednocześnie skoro dzięki temu żyje, to nie traci. pojęcie względne

Jakieś 5 zł dziennie.

_mona , no fakt, mały błąd, poprawiłem, więc piszemy ile żeśmy stracili i ile wdalai i na co :wink:

Trochę bez sensu - już lepiej byłoby zmienić “dziennie” na “miesięcznie”. I nie pisze się “wdalai” ani “wdajesz” :slight_smile: .

ja nic nie wydaje… chyba że jadę na rower przejechać ok 20km to wtedy kupuje coś do picia i koniec…

nic nie potrzebuje :stuck_out_tongue: wszystko mam w domu :stuck_out_tongue:

Ja wczoraj wydałem 2999 zł na nowy serwer pod portal.

W dniu 30.06.2008 , o godzinie 15:24 został dopisany post przez Honker

a tak na ogół to 20-30 a nawet 100 zł (a paliwo wciąż drożeje)

:expressionless: , a masz stronkę na http://ad2.pl/ (tą w profilu)

ehh

i jeszcze na jego wcześniejszym(zbanowanym) koncie miał wpisane wiek

około 40lat nie pamietam dokładnie, a na tym co ma obecnie kiedyś miał ~15lat …

hm… w okresie wakacji to troche zł do góry bo na basen i coś na basenie do jedzienie wiec 5-10 zł