Ile GB ma rapidshare?

Na pewno te kompy leżą w klimatyzowanych skrzyniach/pomieszczeniach …

sie czepiasz literówki :stuck_out_tongue:

a ciekawe jaki jest tam procesor…

2 xeony 4 rdzeniowe

Eeee myślicie że taki ruch jest na kilku serwerach? IMHO jest kilka szaf z dyskami po SCSI. Pewnie jeden serwer obsługuje szafe ~20TB. Na więcej pewnie łącze wewnętrzne nie pozwala bo połączenie do switcha max 1Gb/s. Co do utrzymania to na pewno nie są stratni.

chciałbym zobaczyć rachunki za prąd :stuck_out_tongue:

ale przy takich wydatkach za prąd lepiej kupić prywatną elektrownie :smiley:

Najlepiej sami załóżmy taki server…

Kto ma dużą chatę ? heheh xD

pewnie calkiem przecietna tyle ze nie jedna

przypuszczam ze serwery nie staja w kupie tylko sa porozrzucane

No myślę, że jakby tam wyłączyć klimę to spokojnie mogłaby ta serwerownia i za wędzarnię służyć, hehe

tak przy okazji, dziś wchodząc na jakiś plik na rapidzie wyskoczyło mi powiadomienie w przeglądarce opery że strona (rapidshare) znajduje się na jej czarnej liście i stanowi zagrożenie. o co chodzi?? nigdy wcześniej nic takiego mi nie wyskoczyło. czy ktoś wie o co chodzi?

A w innej przeglądarce jest tak samo ?? Podaj treść komunikatu

@_mona - możliwe że Rapid trafił na czarną listę Opery ze względu na to, iż jest tam multum nielegalnego staffu. Począwszy od drobnych programów, przez filmy, aż po najnowsze gry czy aplikacje. Spróbuj tam wbić na FireFoxie bądź Safari.

Pozdrawiam

A ja się wtrącę, ile PT ma jednostka Googl ?

pisało że strona trafiła na czarną listę opery, bo istnieje prawdopodobieństwo że będzie chciała uzyskać ode mnie jakieś dane albo informacje finansowe czy jakoś tak :stuck_out_tongue: nie ma problemu, wyłączam tą “ochronę” w operze i działa, tylko z ciekawości pytałam, bo dla mnie trochę bez sensu wrzucać rapida na czarną listę i bez sensu ten komunikat, chyba że jest on odgórnie dla wszystkich stron podawany, bo nie sądzę aby rapid mógł mieć coś wspólnego z wyłapywaniem danych finansowych…