Ile idzie wpłata na konto przez poczte?

Witam, chciałbym się dowiedzieć kiedy będę miał pieniądze na koncie jak ktoś mi dzisiaj o 17 wpłacił pieniądze. ja mam konto w mbanku. Prosze o wypowiedzi tych którzy mieli taką sytuacje a nie że mi ktoś napisze około 2-3 dni. czekam na konkretne odpowiedzi bo bardzo mi na tym zależy.

Najkrócej czekałem ok. 3 dni, najdłużej - prawie 1,5 tygodnia. Wpłata na konto przez Pocztę Polską to najgorsza z możliwych opcji.

U mnie z reguły szło 4-5dni… nie polecam… :smiley:

Do 7 dni a czasem nawet 2 tygodnie. Lepiej płacić przez bank szybciej idzie :wink: Podobno poczta tymi pieniędzmi jeszcze obraca.

Ale to dziwne,bo przecież poczta też korzysta z programu do przelewów “Elixir”…więc dlaczego tak długo to trwa. :o

Takie rzeczy jeszcze Cię dziwią? Kolego, przecież nie od dzisiaj mieszkasz w naszym pięknym kraju. Przesyłki priorytetowe też powinny dochodzić na drugi dzień (jeżeli były nadane przed 15), a czy zdarzyło Ci się to kiedyś?

Właśnie ponoć przesyłki priorytetowe dłużej idą niż zwykłe,bo są jakoś ewidencjonowane…co nie zmienia faktu że kasa powinna być w tym samym dniu na koncie w danym banku,przecież to tylko kilka razy trzeba nacisnąć “enter” i pieniądze “lecą”…

Całkiem niedawno prawie wystawiłem pewnemu kolesiowi negatywa na Allegro, bo uparcie twierdził że wpłacił pieniądze, a ja po tygodniu dalej ich nie miałem. Później okazało się że wpłacał pieniądze na poczcie - dostałem je po 1,5 tygodnia czekania.

No to jakieś chore klimaty…czyli reasumując trzeba z kasą pocztę omijać szerokim łukiem.

Moim zdaniem poczta jest zawalona papierkowymi robotami,

a kiedy tam chodziłem prawie zawsze były kolejki, wydaje mi się

że dlatego załatwianie poszczególnych interesantów tak długo trwa…

Myślę że jak przybędzie poczcie jakaś konkurencja, przynajmniej dwaj

duzi usłógodawcy poczto podobni-ogólnokrajowi, to wszystko

powinno ulec zmianie…

Podobno poczta obraca pieniędzmi, stąd taki czas oczekiwania.

Ale pomijając konto internetowe, jest to najtańszy sposób.

okolo 3 dni ale zawsze dluzej niz przez bank