Ile jest warty Office 2007 od TP

Siema! Kumpel dostał MS OFFICE 2007 od TP. I chce sprzedać całkowicie nówka. Ile to jest warte (np. na allegro) ? Bo nie wiem jaka to wersja , na ile komputerów itd. Wie ktoś może ?

A może sam bym wziął :stuck_out_tongue: Bo mam starego 2003.

sprawdź http://www.allegro.pl

Nówki ze sklepu chodzą okolo 200 zł… Skoro dostał za złotówkę, to dogadaj się z nim… Może sprzeda Ci za połowe ceny lub troche mniej…

jak nówka to koło 150…

No nówka …

Oj koleś ale Ty wyszczekany … co mam sprawdzić jak nie wiem jaka to wersja … ceny są różne.

Ja od niego to raczej wezmę poniżej 100 zł więc chyba się opłaca ? Tylko jaka to jest wersja / Czy można instalować tylko na jednym komputerze. A jak np. wymienię płytę główna to co już lipa ?

w reklamie podają że na 3 kompach można instalować.

Ciekawe czy podają informacje o ewentualnej sprzedaży oprogramowania 8)

To jest Office 2007 w wersji domowej. Można go instalować jednocześnie na trzech stanowiskach. Normalnie kosztuje dokładnie 199 zł a właściwie kosztował, gdyż promocja została zakończona. Teraz to już są niedobitki popromocyjne. Jest to wersja BOX, czyli może być instalowana dowolną liczbę razy. Nie ma ograniczeń jak przy OEM-ie

można zainstalować 100 razy ale tylko w jednym domu i tylko na 3 komputerach…

nie można dać jednej licencji np. koledze… przynajmniej facet z vobisu w sprawie KIS 7 BOX

~130zl tyle jest wart, czy tak ciezko sprawdzic ceny np na allegro zeby az musieć zakladać wątek :x

najtańszy na allegro:

http://www.allegro.pl/item340023178_mic … owych.html

99zł+6 przesyłka czyli 105 zł jest wart

destroy , Po pierwsze daruj sobie takie teksty o “wyszczekaniu”. To przecież TY oczekujesz pomocy więc uprzejmość byłaby na miejscu. Po drugie nie wiesz nawet jaka to jest wersja ale od innych oczekujesz aby powiedzieli Ci ile jest warta? Całe szczęście, że przy odrobinie wysiłku można łatwo dowiedzieć się ojaką wersję chodzi. I to właśnie inni zrobili tutaj za Ciebie.

Pamiętaj o tym proszę na przyszłość.