Ile jeszcze pochodzi nagrywarka?

(Kamilprymas) #1

Mam nagrywarkę LG 52x/24x/52x HL-DT-ST CD-RW GCE-8520B, kupiłem ją w lutym 2003, nagrałem nią około 450-500 płyt. Nie mam z nią żadnych problemów. Jak uważacie ile jeszcze mi pochodzi.

(JNJN) #2

Wróżki na stanie nie mamy.

Nikt Ci nie odpowie na to pytanie.

(Przemoxmx) #3

jak nie masz problemow to długo :):):slight_smile: … moja nagrywarka dziala 4 lata wlasciwie dzialala bo ja sprzedalem ale jest wciaz na chodzie :):slight_smile: i nie ma z na zadnych problemow…

Złączono Posta : 05.01.2006 (Czw) 17:11

a jasnowidza? :P:P

Złączono Posta : 05.01.2006 (Czw) 17:13

kupilem ja w marcu 2002 i nagralem kolo 500 płytek :):slight_smile: głownie nagrywarlem i czyscilem cd-rw

(Jarek Maj) #4

MAM idetyczna nagrywarke kupilem ja troszke pozniej niz ty ale tez dziala bez problemu cicho i sprawnie z nagrywaniem tez pelna klasa :smiley:

(Ugresia) #5

Na pudełku pisze ile godziń średnio działa nagrywarka. wię trzeba było od zakupu kupić stoper i liczyć.

(Igorenek) #6

No dziwne, u mnie na DVD tego nie ma… Ale żeby na GODZINY nagrywarki działały? Ale przecież to zależy od samego użytkownika, jak eksploatuje swój sprzęt. Pokaż mi opakowanie z takim napisem.

(David 93) #7

jak dla mnie dziwny temat ale co tam ja mam ten naped od niedawna i nie narzekam :wink: hyh

pozdrawiam

zycze by chodzila jak najdluzej :PP