Ile kasiory za prace na budowie?

Słuchajcie. Dostałem oferte pracy na budowie. Pytam z ciekawości ile wy dostajecie (bądź dostawaliście, bądź wiecie ile sie dostaje) kasiory za dzień czy godzine pracy.

To jest pierwsza tego typu praca w moim wykonaniu więc nie mam pojęcia ile powinienem zarabiać. nie chce zosttać oszukany dlatego proszę was o pomoc :slight_smile:

jak najwięcej :smiley:

Hmmm mój kuzyn pracuje na budowie i dostaje chyba 7 zł na godzinę, a stawki wachają się między 5 - 9 zł z tego co mi mówił…

Kobziarz bardzo inteligentna i fachowa odpowiedź :?

Tak jak sie spodzewałem :slight_smile:

I tak więcej niz jako kelner :roll:

kumpel zagranica dostawal na budowie ok 3-5tys miesiecznie :stuck_out_tongue:

btw; znam kelnerow co maja 13zl/h :wink:

Zalezy jak ciężka jest ta praca i co konkretnie będziesz tam robił :smiley:

Ja pracowałem za 4,69 :frowning: Minus wszelkie stłuczki (których nigdy nie miałem-ZŁODZIEJE :evil: )

To są bardzo dobrzy znajomi mojego kuzyna :slight_smile:

Więc mysle że będę na dobrych warunakch :stuck_out_tongue:

O 12 jade na INTERVIEW :stuck_out_tongue:

A to zależy od rejonu Polski , i chrakteru pracy , np pomocnik (przynieś podaj , pozamiataj) od 4zł-10zł za godzine , umnie na śląsku za pomocnika dostałbym 4-5zł a jak by mi jeszcze papu dali przy robocie to znacznie mniej , w innych rejonach Polski np. Warszawa stawka ta podobno jest znacznie większa nawet 10zł za godzine, jeżeli jesteś szybko uczącym sie budowlancem szukaj pracy za granicą , zarobisz od 6-10 euro za godzine.

W mazowieckim ja na budowie dostawałem dniowo od 50-80zł

Jezeli znasz w miare ang.to na budowe tylko do Anglii :smiley:

w kuj-pom jako pomocnik dostaniesz 5,50 zł :smiley: no a jak jesteś bardziej wykfaliwikowany to nawet około 9zł :smiley:

nie mniej niż 5 zł .Poniżej to stawka zbójnicka