Ile kosztuje Gegorce 9800 GT do Laptopa

(szpon5) #1

Witam serdecznie, mam laptopa i za jakieś 4 miesiąc pragnę kupić do niego kartę Geforce 9800 GT i tutaj moje pytania:

jak to jest z laptopami, znajdzie się taka karta na laptopa, jak tak to ile będzie kosztować. I ile kosztuje w sklepie zamontowanie tej karty w laptopie ?

Czy żeby karta pasowała to potrzebny jest odpowiedni model laptopa ?

(Darth ReX) #2

Chyba cię pogrzało... Do laptopów NIE DOKUPUJE SIĘ kart grafiki. Istnieje wąska grupa kart w standardzie Express Card, ale GF 9800GT tam nie uświadczysz. W ogóle takowa inwestycja w ogóle się nie opłaca (już pominąwszy fakt, że istnieją lepsze karty od 9800GT :stuck_out_tongue: ).

(szpon5) #3

W laptopie w ogóle nie można wymienić karty graficznej a 8600 ??

(Mariosti*) #4

Nie zwykle grafika jest przylutowana do płyty głównej.

Jeśli chcesz laptop do grania to niestety musisz obecny sprzedać i zakupić jakiegoś bardzo drogiego z gf8800/hd3800. np czegoś takiego

http://allegro.pl/item425124615_gateway ... _v_gw.html

(Specjalized) #5

a swoją drogą to mogliby wymyśleć osobne grafiki do podpinania na kabel :slight_smile:

gdzieś czytałem że testują bezprzewodowe zasilacze w labolatoriach w stanach a grafiki na kabel nie można zrobić :stuck_out_tongue:

(Mariosti*) #6

Te highendowe karty w laptopach są właśnie wymienialne, mają oddzielne pcb i montuje się je w mini pcie, ale nawet w nich problemem może być niepasujące chłodzenie.

(Żelek) #7

A ja właśnie słyszałem o kartach graficznych na kabel: http://www.purepc.pl/node/956

(szpon5) #8

A jakbym wymienił również płytę główną to chyba dałoby się zamontować geforce 8800 GT ?

(mati75) #9

laptop to komputer stacjonarny, że od tak sobie można wymieniać podzespoły. Zapomnij o wymianie płyty głównej, karty graficznej. Jedynie co można wymienić to ram i procesor, ale nie zawsze się to da zrobić.

(szpon5) #10

Chyba chciałeś napisać to nie komputer stacjonarny :stuck_out_tongue:

Wielka szkoda, ok dziękuję wszystkim za odpowiedzi.