Ile kosztuje komputer do grania

Witam, stoje przed dylematem.

Na laptopie sobie nie pogram i mysle nad kupnem drugiego kompa do grania, tylko sama jednostka i ile by kosztowało złożenie dobrego zestawu do grania, zeby pograc w najnowsze gry?

Bo sie zastanawiam nad kompem, albo konsola, jak ma wyjsc duzo drozej to wole konsole niz dwa kompy w domu, z tego jeden tylko do grania.

pozdrawiam i dzieki

No konsola na pewno wyjdzie taniej ;] Playstation 3 kosztuje ok 1300zl a taki dobry komputer do grania ok 3000 albo i więcej ;]

no właśnie nie lepiej kupić konsole ? :stuck_out_tongue: (ja tak zrobiłem xD i na razie nie żałuje )

najtańsza wersja xbox’a 360 kosztuje w granicach 500-600 zl

tyle że jak kupujesz konsole to wypada brać jakiś wypasiony tv, to też najmniej koło 1k

a komp do grania to wystarczy ci koło 2k,

jeszcze plus dla kompa, bo na nim możesz robić wiecej rzeczy niż na konsoli,

a minus - trzeba go co kilka lat rozbudowywać, żeby cieszyć się nowymi grami

komputer do grania tylko pisałem, do pracy mam laptopa

a jaka bedzie roznica jak konsole podlacze do swojego 22 calowego monitora (full hd) niz bylby do niego podlaczony komputer i gralbym w ta sama gre?

Żadna

“ile by kosztowało złożenie dobrego zestawu do grania, zeby pograc w najnowsze gry?”

  • Jakieś 4k. PROCESOR INTEL CORE 2 QUAD Q9550 2.83GHz LGA775 FSB 1333 MHZ 12 MB CACHE, Płyta Główna: GIGABYTE GA-EP35-DS3L Intel P35 Express + Intel ICH9 FSB (1600)/1333/1066/800 MHz FSB MHz, Karta Graficzna:GeForce GTX 280 1024MB DDR3/512bit TV/DVI PCI-E (0,8ns) (602/2214) MHZ, Pamięć Operacyjna:8192 MB 800MHz PC6400 DUAL, Dysk twardy: 1024 GB (1 TERABAJT) SATA2 32MB CACHE, Karta Sieciowa LAN 10/100/1000 Mb/s, Karta muzyczna 8 kanałowa HIGH DEFINITION AUDIO, Nagrywarka DVDRW DUAL LAYER x20 SATA LIGTHSCRIBE, Zasilacz: CHIEFTEC CFT-560A-12S 560W.

  • Taki może być? :smiley:

Czy ja wiem, lepiej coś na i7 złożyć

i tak cena mnie odstrasza, kupie konsole, a za dwa trzy lata nowy komputer wtedy zastanowie sie nad czymś mocnym do grania.