Ile kosztuje wysłanie sms-a?

witam mam taki problem mianowicie ile będzie mnie kosztować wysłanie sms-a na numer orange, z tym że osoba posiadająca owy numer znajduje się we Francji i kolejne czy jeśli osoba ta wyśle do mnie sms-a z Francji czy ja będę musiał coś dodatkowo zapłacić za jego odbiór w Polsce i odwrotnie czy jeśli ja wyślę do niej sms-a czy ona będzie musiała coś dodatkowo zapłacić za jego odbiór. z góry dziękuję za pomoc

A co na to cennik operatora…

no właśnie szukałem ale nie jestem teraz pewien bo pojawiają się tam nazwy jeszcze Idea i nie jestem wszystkiego pewien możecie zapodać jakiegoś linka bo no ja sobie coś nie radzę…:smiley:

Jeśli Ty jesteś we Francji a wysyłasz SMS do Polski płacisz za SMSa 2zł

A jeśli ktoś jest w Polsce i wysyła SMSa do Ciebie (Francji) płaci według normalnej stawki 1grosz ( z pakietem 600 smsów) 20gr bez pakietu.

Ramsik dzięki Ci bardzo o to właśnie mi chodziło

Witam,

Ty nie ponosisz kosztów związanych z wysyłaniem sms do kogoś kto jest za granicą. Płacisz jak za zwykłego smsa. Osoba korzystającą w danej chwili z roamingu ponosi wszystkie koszty z tym związane. Czyli jeżeli odbiera lub wysyła smsa, jeżeli dzwoni do Ciebie lub Ty dzwonisz do niej to koszta połaczenia w roamingu spoczywają na osobie na której jest to uruchomione tzn z tego korzysta jak już wcześniej wspomniałem w tej chwili. Ty ponosisz opłaty tylko i wyłącznie jak za połączenie krajowe i nic więcej.

dzieki wszystkim to mi rozjaśniło umysł