Ile ma byc fps'ow w nowych grach?

mam pytanie, FPS’ów powinno być w takich grach jak: Quake4, CoD2, The Chronicles of Riddick, F.E.A.R., io tego typu gry , żeby w rozdzielce 1024x768 szmulały płynnie po prostu przywoicie… i jezscze proszę o wasze opinie: czy wyższe rozdzielczości gier w grach nie są przesadą i przedobrzeniem??

Im wyższa rozdziałka tym lepiej - ale wiele kart graficznych po prostu nie wyrabia.

A do FPS - mi się wydaje że taka płynna gra jak na konsolach obecnie jest to powinna mieć 60 - jednak często spada do 30 bo starsze konsole też nie wyrabiały ;]

Z PS3 i X360 myślę iż standardem będzie 60 FPS w grach

Proszę zmienić temat postu na konkretny,użyj opcji zmień.JNJN

użycie tej opcji nic mi nie mówi w jaki sposób mam to zrobić za pomocą readme zrobię wszystko:D

Złączono Posta : 13.09.2006 (Sro) 12:59

dobra po

a ja myślę że płynnie da się grać przy 30FPS, aju zauważ że np. filmy lecą 30FPS (a nawet 25) więc uważam płynną grę przy conajmniej 30FPS

Adrian8322 to wszystko zależy.

Owszem można grać przy 30 FPS ale akcja jest zwolniona.

Np. w bijatykach marne 10 FPS różnicy w Tekkenie (60 na 50 w wersji PAL) robi ogromne znaczenie. Ale grać się da.

Jak dla mnie każda gra powinna mieć 60 FPS bez zwiech i tyle ;]

aju , nie jestem zapalonym graczem więc może i masz rację :lol: …ale przy 30 da się płynnie grać :stuck_out_tongue: ; ale pewnie że przy 60 jest dużo przyjemniej 8)