Ile ma byc fps'ow w nowych grach?

(Nicr) #1

mam pytanie, FPS'ów powinno być w takich grach jak: Quake4, CoD2, The Chronicles of Riddick, F.E.A.R., io tego typu gry , żeby w rozdzielce 1024x768 szmulały płynnie po prostu przywoicie.... i jezscze proszę o wasze opinie: czy wyższe rozdzielczości gier w grach nie są przesadą i przedobrzeniem??

(aju) #2

Im wyższa rozdziałka tym lepiej - ale wiele kart graficznych po prostu nie wyrabia.

A do FPS - mi się wydaje że taka płynna gra jak na konsolach obecnie jest to powinna mieć 60 - jednak często spada do 30 bo starsze konsole też nie wyrabiały ;]

Z PS3 i X360 myślę iż standardem będzie 60 FPS w grach

(JNJN) #3

Proszę zmienić temat postu na konkretny,użyj opcji zmień.JNJN

(Nicr) #4

użycie tej opcji nic mi nie mówi w jaki sposób mam to zrobić za pomocą readme zrobię wszystko:D

Złączono Posta : 13.09.2006 (Sro) 12:59

dobra po

(Adrian) #5

a ja myślę że płynnie da się grać przy 30FPS, aju zauważ że np. filmy lecą 30FPS (a nawet 25) więc uważam płynną grę przy conajmniej 30FPS

(aju) #6

Adrian8322 to wszystko zależy.

Owszem można grać przy 30 FPS ale akcja jest zwolniona.

Np. w bijatykach marne 10 FPS różnicy w Tekkenie (60 na 50 w wersji PAL) robi ogromne znaczenie. Ale grać się da.

Jak dla mnie każda gra powinna mieć 60 FPS bez zwiech i tyle ;]

(Adrian) #7

aju , nie jestem zapalonym graczem więc może i masz rację :lol: …ale przy 30 da się płynnie grać :stuck_out_tongue: ; ale pewnie że przy 60 jest dużo przyjemniej 8)