Ile ma kosztować Windows 7?

Chciałbym się w końcu dowiedzieć, ale tak jednoznacznie.

Ile będzie kosztować u nas (w Polsce) system Windows Seven ??

Co warto wybrać tańszy Home Premium czy droższy Professional ??

http://www.computerworld.pl/news/335916 … ows.7.html Przelicz sobie na złotówki.

Dzięki, czytaj ze zrozumieniem.

Czekam na dalesze odpowiedzi

Może to:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … pie+taniej!

Tez to czytałem, lecz po

  1. Tu piszą, że tanio, a gdzie indziej że drożej i nie wiem w końcu ile.

  2. Nie znam kursu dolara.

  3. W europie ma być po cenie aktualizacji, lecz potem już nie ?

Jak nie znasz kursu dolara to wejdź w google i wpisz dolar dolar kosztuje 3,12zł

Może komentarz pod newsem na DP rozjaśni Ci sytuację:

25.06.2009 (Dolar 3,23; Euro 4,52)

PRE-ORDER

Home Premium 49$ (158,27zł)

Professional 99$ (319,77zł)

AKTUALIZACJA

Home Premium 119$ (384,37zł)

Professional 199$ (642,77zł)

Ultimate 219$ (707,37zł)

PEŁNA WERSJA

Home Premium 199$ (642,77zł)

Professional 299$ (965,77zł)

Ultimate 319$ (1030,37zł)

RYNEK EUROPEJSKI

Home Premium 120 Euro (542,4zł)

Professional 285 Euro (1288,2zł)

Ultimate 299 Euro (1351,48zł)

RYNEK Europejski (PODWYŻKA)

Professional 309 Euro (1396,68zł)

Ultimate 319 Euro (1441,88zł)

Cena dot. wersji BOX, Ciebie interesuje sekcja Rynek Europejski, bądź Aktualizacja (jeśli do 31 grudnia planujesz zakupić komputer z Vistą). Cen OEM jeszcze nie ujawniono.

“Ultimate 319 Euro (1441,88zł)” znalazło by się wielu ludzi którzy nie wyciągają takiej pensji miesięcznej.

Genialna polityka zachęcająca do legalności… =D>

Zgoda. Przypominam jedynie, że Ultimate to najbardziej rozbudowana edycja systemu, a cena obejmuje licencję BOX (można dowolnie lawirować pomiędzy pc). Licencja OEM (na jeden raz, przypisana do pł. głównej) będzie o wiele tańsza.

OK, mam kolejne kilka pytań.

  1. Pre-Order (Przedsprzedarz) - a dokładniej, na razie nie widziałem Seven w sklepach nigdzie.

  2. Mnie raczej będzie obchodzić wersja OEM (jeżeli taka będzie), gdyż zmianę komputera przewiduję nie wcześniej niż przed premierą Windows 8

Jak myślicie, jaka może być cena wersji OEM.

  1. Czy warto zapłacić więcej i mieć Professional, czy pozostać przy Home Premium (bo aktualnie mam Vistę HP)

no nie mam pytań , 1,3 kafla za pro

  1. Przedsprzedaż Windows 7 jest dostępna jedynie w wybranych sklepach na terenie USA.

  2. Cena OEM na pewno będzie o wiele niższa i satysfakcjonująca dla konsumenta. Ciężko dzisiaj powiedzieć coś konkretnego o cenie, brak jakichkolwiek informacji.

  3. Decyzja jest zależna od Ciebie i do jakich zadań wykorzystujesz komputer. Home Premium w wersji x64 obsługuje max. 16GB RAM, natomiast x64 Professional obsługuje 192GB (LOL). Ponadto Professional w stosunku do Home Premium posiada dodatkowo: Encrypting File System, Location Aware Printing, Remote Desktop Host, Presentation Mode, Windows Server domain joining, a także Windows XP Mode (umożliwia uruchamianie aplikacji i gier napisanych pod XP).

Tu masz tabelę czym się różnią poszczególne edycje Windows 7: http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_7_ … ison_chart