Ile mam jeszzce tuszu?

(system) #1

witam posiadam urzadzenie wielofunkcyjne HP PSC1500 i chcialbym wiedziec ile zostalo mi jeszzce tuszu w pojemnikach. kolezanka ma zwykla drukarke nie pamietam modelu ale tez z HP i jak ona cos drukuje to wyskakuje jej okienko z iloscia tuszu w pojemnikach czy i aj moglbym cos takiego zrobic??

(Remix) #2

Witam!

Zobacz na stronę producenta - tam powinny być odpowiednie programy/sterowniki z możliwością podglądu takich parametrów.

(system) #3

oooo thx jesli ktos wie cos blizej to niech pisze jeszcze raz Remix thx

(Dudas bad boy) #4

Jesteś pewien że HP?? ja ze swojego doświadczenia wiem że takie coś jest w canonach. A i czy nie prościej sie jej spytać co zrobiła że jej to pokazuje??

(system) #5

znalazlem to w centrum obslugi HP i wiem ile mam tuszu tylko nie moge ustawic zeby mi wyskakiwalo to okno przy kazdym drukowaniu bo w konfiguracji sa niedostepne takie opcje (widac je ale nei mozna zaptaszkowac) czy da sie cos zrobic

(Agatonster) #6

Mateo_89

W HP sprawdzanie poziomu tuszu :

Możesz łatwo sprawdzić poziomu tuszu, aby określić kiedy konieczna będzie wymiana pojemnika z tuszem. W ten sposób otrzymuje się przybliżoną informację o ilości tuszu pozostałego w pojemnikach. Sprawdzenie poziomu tuszu możliwe jest jedynie z Nawigatora HP Image Zone (Nawigatora HP).

W oknie Nawigatora HP wybierz Ustawienia , kliknij opcję Ustawienia Drukowania , a następnie wybierz Konserwacja Drukarki.

Kliknij zakładkę Szacunkowy Poziom Tuszu.

Wyświetli to szacowany poziom tuszu w pojemnikach z tuszem.

Pozdrawiam

(system) #7

w tym jest klopot ze nigdzie nei moge znalezc tej Konserwacji Drukarki :confused:

Złączono Posta : 29.12.2006 (Pią) 15:16

a mzoe musze zaktualizowac oprogramowanie??

(Agatonster) #8

Sądzę, że od tego winieneś zacząć, chociażby w świetle kłopotów , jakie mają użytkownicy HP po zaktualizowaniu IE 6 do IE 7.

Co do ukrycia tej opcji - zobacz w pliku pomocy, zapewne taki istnieje, a tam winno byc wszystko opisane.

Pozdrawiam

(Danielm86) #9

Dudas. O ile wiem to takie coś jest w każdej drukarce atramentowej każdej firmy.

a poszukaj w start>wszystkie programy> i tam w musisz mieć

(system) #10

mam canona i jest takie okienko