Ile max W będzie przy tri sli graf max pobierajacych 442 W?

Czy ten zasilacz obsłuży dobrze te 3 karty graficzne w tri sli czy jest on zasłaby??(chociaż mocniejszego nie znalazłem)

  1. wytrzyma

  2. ATI nie mają SLI, mają Crossfire…

  3. po co Ci 6gpu? jaka reszta kompa ?!

Tych kart nie da się połączyć w tri sli tylko w CrossFire, jaka płyta do tego ?? chyba nie na nForce 790i.

ps. o 200zł tańsza,

http://www.komputronik.pl/Karty_graficz … 61078,s,1/

http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/ … ,id,57745/

złącza PCI-E (liczba slotów) PCI-Express x16 (2)

Tą trzecią kartę to chyba pod USB podłączysz co? :lol:

o scorpion powrócił :smiley: :smiley: :smiley: taaa gry mają problemy z kartami x2 a ty chcesz wcisnąć 3 na płyte z dwoma slotami pciex16 :lol:

Nie da radę… Płyta ma 2 PCI-E więc maxymalnie 2 karty wejdą… Nie wystarczy jedna? Przecież ma 2 gpu… :wink:

Do czego ty potrzebujesz aż takie karty. Nawet robienie grafiki aż tyle nie wymaga.

wiem ze ta płyta ma 2 pci-e,wczesniej myslalem o tej nForce 790i ale nie wiedzialem ze ati ma crossfire zamiast sli dlatego podalem plyte z dwoma slotami pci-e

A nie lepiej w to miejsce wziąć dwie kart GeForce GTX 280?

Nie. JAk już chciał tego radka to on jest lepszy niż GTX 280. Wprawdzie gdyby to było GTX 280 x2 to było by na głowę radeona ale póki jest to pojedyńczy procesor to narazie ati ma przewagę.

może poczekaj na Core i7 i płyty z chipsetem X58, będzie możliwe SLI i CrossFire, będzie można wsadzić 3 lub 4 karty

no w sumie to masz racje,bo mam i tak zamiar zmienic calego swojego kompa na cos lepszego i bardziej pozadnego

Jak już chcesz się tak koniecznie pochwalić, że masz tyle forsy to kup sobie skulltriala.

po czytajcie sobie historie postów scorpiona on tylko jest 12 letnim pozerem udającym kogoś kto się zna na sprzęcie, jeszcze nie tak dawno leciał kupowac zestaw marzen z komputronika za 40k zł biorac na niego kredyt :lol:

po pierwsze nie mam 12 lat a 19 a pozatym ze mam takie same logo i podobny nik to nie znaczy ze Scorpion1948 i Scorpion18 to ta sama osoba !!

I też jest z Rudy Śląskiej, bardzo dziwne 3 zbiegi okoliczności ^^ No ale jak widać w różne sposoby ludzie się dowartościowują :lol:

Wiek jak i zawód jest ten sam :lol:

Bardzo ciekawe :stuck_out_tongue: