Ile miałeś (aś) najwięcej wirusów jednorazowo?

nie wiem skąd przyszedł mi pomysł na taki temat ale przyszedł…mój rekord to 150 wirusów!!

Ile miałem to nie wiem. Ale zapewne sporo. Podejrzewam, że VX2 (pewnie on odpowiadał za wyskakujące okienka) oraz SpySheriff (tapeta Spyware infection) , i pewnie sporo trojanów bo ad-adware się zatrzymał a Spybot Search & Destroy zacinał się przy braniu aktualizacji…

może z 6 … :-k

~300 razem…ale to była masakra XD

-neostrada-brak zabezpieczeń… tydzień wytrwałem :stuck_out_tongue:

oj dużo tego było … byłem młody i się nie znałem … i miłem neo …format po 3 dniach bo nic by nie pomogło :smiley:

tak jak ja, ale ja wytrzymałem tydzień :lol:

miałem każdy plik w komputerze zainfekowany , był to robak

worm bagle.y , wszytsko dokładnie zasyfione , nic tylko pozostał mi format wszystkich dysków :frowning:

Ja kiedyś tez miałęm jednego wurusa. Niestety, nie pamiętam jak sie nazywał :frowning:

ale dużo XD :stuck_out_tongue:

ja to nawet łącząc się przez modem miałem firewalla, ale najwięcej wirów miałem jak nie miałem netu :smiley:

Po skanie AD-AWAREM mialem ok 200 8)

Bylem wtedy mlody, glupi i zbyt pewny siebie :stuck_out_tongue:

Ja kiedyś jak sobie na początku internet założyłem,bark zabezpieczeń,używałem kaazy :x i tak przez kilka tygodni,potem komputer uruchamiał się przez 15 min. Trzeba było formata zrobić :slight_smile:

chyba nikt mnie nie pobije 8) 80 Gb danych i wszystko miałem zasyfione wraz z antywirusem firewallem i windowsem :mrgreen:

:lol: jak tego dokonałeś ? moje uszanowanie :mrgreen:

dostałem maila od znajomego który nie wiedział sam że ma zasyfionego kompa :hahaha:

I to zawirusilo 80Gb danych ?? :shock:

640 po 3 miechach jak mialemneta i niewiedzialem co to antywirus :stuck_out_tongue: ale duzo siagallem z kazy hehea teraz jak mam antywirusa to max 5

piotrekjunior czy ty w ogóle zrozumiałeś mnie ? :?

dostałem egzemplarz wirusa , który się z minuty na minutę rozprzestrzeniał , dostałem 1 mały pliczek który okazał się wirusem , kaspersky w ogóle nie reagowal :x

Spoko luz 8)

także jestem nadal na 1 miejscu 8) ktoś mnie pobije ?? :smiley: