Ile moge dostać za tego kompa?

mam do was pytanie ile moge dostać za tego kompa?? !!

Monitor: LG Flatron F900P (4420 przepracowanych godzin)

Komputer: (tu się zacznie!!)

[*]system[*] Q Windows XP Home Edition OEM

[*]płyta gł.[*] Q Intel Bonanza D875PBZ

[*]ram[*] Q 2x DDR SDRAM 512Mb Kingston 477MHz

[*]grafika[*] Q ATI Radeon 9600Pro 128Mb DDR

[*]procesor[*] Q Intel Celeron 4A, 2,4GHz

[*]dysk[*] Q Samsung SP1213C 120Gb SATA

[*]nagrywarka[*] Q LG DVDRAM GSA-4163B

[*]cd-rom[*] Q Samsung SC-152G 52x

[*]karta dżw.[*] Q C-Media CMI8738/C3DX

[*]mysz/klawiatura[*] Q Q-Line QL-1001 (bezprzewodowa/laserowa) [12 przyc. multimedialnych]

Sam komputer (obudowa, płyta gł i dźwiękowa) Mają już ponad 4 lata. Dysk, Karta graf., nagrywarka i cd ma ponad 2,5roku, a pamięć ram niecały rok (mogę dożucić jeszcze 2x 128Mb Ram)?? Za ile by poszedł. Ja myślę, że jeszcze nawet za 320€

zapomnij. 400zł, wątpię aby ktoś więcej dał :stuck_out_tongue:

1200zł !!

ale za co 1200zł? :lol:

za słabego proca? słabą grafikę? dziadowską płytę główną? ram jest wart ze ~100zł, monitor wart jest 100zł, nikt normalny więcej za używanego CRTka 19" nie da.

400zł no może 500zł

za 1200zł to można już niezłego kompa dzisiaj kupić, nowego i lepszego od tego co Ty masz…

Weź mnie ziom nie wkurzaj bo ci lutne. Monitor na allegro stoi nawt za 350zł (8000 godzin). W sklepie widziałem nawet za ponad 700zł i mi nie piernicz że za 100zł. Samego kompa ok. 400zł ale monitor za min. 450zł. :!: :!: :!: :evil:

:hahaha:

powodzenia :hahaha:

a zasadził ci ktoś kiedyś kopa w pupcie?? :evil: :evil: :evil:

W takim razie powiedz mi po co w ogóle się pytasz skoro i tak już wiesz ile on jest wart?? Ja bym za niego nie dał tyle napewno. Moim zdaniem całość jest warta max. 600zł. Jest to moje zdanie więc nie musisz mi grozić… Po za tym nieźle liczysz :roll: :wink:

Jak dla mnie 500+400=900 a nie 1000… Ale nie mi to oceniać, bo z Twoich wypowiedzi wynika, że i tak wiesz lepiej…

a bana byś nie chciał ? :hahaha:

poza tym, tak jak mówił Angelo_7 po co się pytasz, skoro i tak wiesz wszystko najlepiej …

Oxford, Cambridge, itp., itd. czeka :hahaha:

A ja myślałem że w zestawie taniej :wink:

no wyskocz :lol: obyś tylko nie był zaskoczony 8)

400-500zł z monitorem (celofan i płyta główna idą za bezcen ram, dysk, karta i napędy trochę warte), ludzie wariują nikt normalny nie kupi CRTka dzisiaj za 450zł i to używanego… za 250-300zł można kupić nieużywanego 19"

biedni ludzie którzy niepotrzebują nowości, komp jest zajefajny bo wszystko na naim chodzi.

400+500 racja900zł mój błąd!! Pytam się o kompa, i kompa z monitorem. Bo wiem, że za monitor dostane 400 +/- zł

To ze zostal tak wyceniony nie oznacza,ze za tyle ‘pojdzie’.Ot trafil sie taki baran jak ty animilogic, ktory szuka glupka-amatora na swoj zlom i dal wysoka cene.Ten komp nie jest wiecej warty niz 500pln (z monitorem oczywiscie).Tak jak piotrek ci napisal, za 1200pln to mozesz miec calkiem wypasiony sprzet, bo kazdy nowy komputer bedzie szybszy niz twoj , patrz np. nowe celerony420 za 90pln.Jak ten monitor jest taki dobry to go sobie trzymaj, pamietaj tylko,ze reszta pojdzie wtedy za ok.300pln :stuck_out_tongue:

a jakoś za 4000zł moge mieć gowno a za 1200zł wypasiony. Nie mam do was sił. Kom, że stary ale ma bardzo dobrą płyte główną. Jak narazie wszystkie tytuły (DirectX 9) Mi poszły lecz na minimalnych ale zawsze. A kompa nie sprzedam za 5baniek bo mi się to nie opłaca - minimalnie za niego moge wźiąść 750zł. I ja rozuiem wszystko ale jednak…

za 1200zł można kupić wypasiony sprzęt względem twojego.

dzisiaj to ta płyta to już staroć, nikt za nią dużo nie zapłaci.

ale nikomu nie opłaca się go kupić za tyle :lol:

nie odpalisz wielu gier na DX9 ze względu na proca i brak PS3 w karcie. Zresztą co to za argument “na minimalnych” :hahaha:

możesz mieć za 4000zł super sprzęt lecz trzeba złożyć go z głową i w odpowiednim sklepie B)

zresztą sprzedawaj, składaj rób co chcesz, to twoje pieniądze, twoje życie. Jak i tak nie chcesz nikogo słuchać to po co otwierać tematy i obrażać innych? Twój awatar do Ciebie wyjątkowo pasuje…

odczep sie odemnie i mojego avatara - lubie czesia a że ty nie lubisz to się odczep. Pytam się jakie jest wasze zdanie, a że się z wami nie zgadzam to jest tylko moja sprawa. Zrobie co będe chciał bo to jest “MOJE ŻYCIE” i nic wam do tego. Kupie se kompa i będe się puytał u sprawdzonego źródła, bo tutaj mi nie idzie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :evil: :evil: :evil: :!:

u sprzedawcy w sklepie :hahaha: great idea

W takim razie idź już… A i masz racje możesz się z nami nie zgadzać, ale nie masz prawa nam grozić… Po za tym, że jesteś ograniczony to nie nasza wina. Jeżeli tyle osób Ci mówi, że Twój komp nie jest warty 1000zł. to może wreszcie pora pomyśleć, że musi być coś na rzeczy. Jeżeli nie potrafisz tego załapać to już Twój problem.

Nawet nie wiesz jak mnie to cieszy i pewnie nie tylko mnie. Moja ostatni porada idź spytać swojego kumla, tego co wie ile Twój sprzęt jest NAPRAWDE wart…

albo sprzedaż za 500zł albo wcale, czy to nie dociera ?? Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie da ci za niego tyle. Jak będziesz czekał to go w ogóle nie sprzedaża lbo na cenie jeszcze straci

Temat uważąm za zamknięty!!