Ile mogę sobie policzyć za stronę?

Zrobiłem stronę dla firmy kumpeli. Powiedziałem że nie chcę za stronę kasy ani nic z tych rzeczy. Ale niestety ona się uparła. Ile mogę sobie policzyć? Jeśli potrzebujecie do oceny wygląd strony to strona to :

http://www.personel-serwis.yoyo.pl

No za bardzo sie nei napracowałeś :stuck_out_tongue: lepiej nic nie bierz :roll:

1zł za godzine twojej pracy :stuck_out_tongue:

faktycznie, ta strona to kaszana, ale skoro baba nie kuma o co biega,

to policz jej 100PLN i po zawodach…

Albo na paczkę fajek :stuck_out_tongue: , jeżeli nie palisz no to piwo i po sprawie :stuck_out_tongue: Dużo roboty w to nie włożyłeś

jak bym się na Twoim miejscu zapytał ile to masz sam dopłacić żeby to wzięli

free jak chce zapłacić to naturę proponuję :diabel:

Jakieś 5zł. :slight_smile:

widać że zaczynasz się bawić w te sprawy.

Weź od niej piwo albo za free.

Jak kiedyś próbowałem HTML się uczyć to moje strony podobnie wyglądały .

Jak firma istnieje parę lat to napewno stać ich na hosting i profesjonalną stronę .

Symboliczne piwo ew. 2 zł

w porywach do 5zł :stuck_out_tongue: fatalnie wygląda ten zielony kolor.

a prawda jest taka, że każdy z odrobiną szacunku do samego siebie za 10pln czy mniej to by nawet notatnika nie otworzył, a co dopiero napisać cokolwiek…

nie mówię, że strona jest cokolwiek warta, ale prawda jest taka, że gdyby mi ktoś zaoferował za stronę taką kwotę to bym go po prostu wyśmiał i tyle…

flaszke bym wzial ;p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ramki to rozbój w biały dzień.

Wejdź na poniższą stronę i zobacz jak powinno się pisać szablony przy użyciu

i CSS:

http://www.kurshtml.boo.pl/css/szablon.html

Za tą stronę, którą zrobiłeś nie wziął bym więcej niż 10 zł.

Umówcie się na pizzę i będzie git. :smiley:

wcale nie.

zakładając firmę i nie mając pojęcia o projektowaniu stron byle frajer np. za takie coś naciągnął by Cię za 300-400zł

same kiedyś miałem do czynienia za takim czymś, koleś dla znajomego zrobił coś podobnego wziął 350zł, ja zrobiłem zwykły html logo proste z ps i wziąłem 50zł.

jaziun , weź nie bajeruj bo nikt nie uwierzy .

Grzechuzioom , to nie ja chciałem taki kolor. strona wygląda dokładnie tak jak sobie zarzyczyli. Ja nie wprowadzałem nic od siebie. Wszystko tak jak podali. Jedyne co próbowalem zmienic to na ten kolor z koloru #52b552 . Ja ta strone tylko robiłem. NIe mialem wpływu na jej pomysł.

Robiłem i schrzaniłem.

Po pierwsze kto dzisiaj robi strone w oparciu o ramki, po drugie - po kiego grzyba te brązowe paski po bokach, po trzecie jeżeli już robisz stronę na ramkach, to buttony w menu powinny mieć taką wielkość żeby nie trzeba było przewijać menu w poziomie (rozdziałka 1024*768 jest mimo wszystko nadal standardem) To samo dotyczy głównego okna. Po trzecie jakość zdjęć w galerii po powiększeniu fatalna. Wybór serwera na stronę też porażka, bo jak na taką prostą stronę wczytuje się koszmarnie długo. Itd …

Ja bym za to grosza nie wziął.

Dobrze. Zrobiłem stronę w opraciu o ramki. Może tobie to przeszkadza, mnie nie. “Po kiego grzyba brązowe paski po bokach” (Tak nawiasem mówiąc to one są pomarńczowe, ale daltonizm to dość częste schorzenie :smiley: ). Paski są gdyż tak sobie zarzyczyli. Co do szerokości masz rację, pomyliłem się. Zapomniałem i robiłem stronę na 1280*1024. Jakość zdjęć to nie moja działka, bo to nie ja je robiłem. A po ostatnie może u Cieie strona wczytuje się długo. U mnie wprost przeciwnie.