Ile podkręcić AMD Phenom x2 550-3.10Ghz

Do ilu mogę maksymalnie podkręcić AMD Phenom x2 550-3.10Ghz na jego orginalnym chłodzeniu ?

Nie ma na to reguły, kiedy wy to zrozumiecie… Ale na boxowym chłodzeniu raczej niewiele, jeśli będziesz go mocno stresował.

ja mysle 3,5 GHz na boxowym wyciągniesz (wiem, może zaniżam, ale ja bym jednak nie ryzykował)

proponuje wymiane coolera a puzniej zabawu w oc:D tak bedzie słusznie i najlepiej…

Dodane 21.12.2011 (Śr) 22:20

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj … -3563.html modele testowe warto pczytac :smiley:

W niektórych procesorach AMD istnieje możliwość odblokowania dodatkowego/dodatkowych rdzeni-standardowo ukrytych.Procesory,które najczęściej udaje się odblokować to:Phenom X2 550 Black Edition i 555.Pełna lista w necie.Na dzień dzisiejszy ten proces odblokowania rdzenia lub rdzeni jest bardzo prosty.Wszystko znajdziesz w internecie.Powodzenia

Ja odblokowywałem koledze ten sam procesor i bez problemu. Będzie to lepsze i bezpieczniejszy od podkręcania i chłodzenia nie musisz zmieniać. W Google dużo filmów, poradników jak to zrobić.