Ile poświęcacie czasu na granie w gry

Ja mam tak z grami że czas który przeznaczam na internet itp. zamieniam na granie poszarpać lubię owszem ale bez przesady jak już zacznę szarpać

to poszarpie z 3- 3,5 h i wystarczy tu muszę siedzieć blisko monitora a po dłuższym graniu bolą mnie oczy :frowning: więcej czasu siedzę przy konsoli grając w Pes-a i trenując przed zawodami.

ja gram tyle ile mam na to czasu :smiley: jak mam wolny dzień i nie mam co robić to gram oczywiście :slight_smile: a jak dzień szkolny to wracam, odrabiam lekcje, jem obiad, ucze sie i reszte dnia około 3h czasem dłuzej mam przeznaczone na kompa :smiley: jak mi sie nie chce grac to chodze po necie albo robie aktualki do mojej stronki :mrgreen:

Ale dziennie , tygodniowo czy miesięcznie :slight_smile: ?? Ja gram mniej więcej 4-5 h w miesiącu . Pozdrawiam…

Ja czekam na koniec sesji… może wówczas trochę się rozluźnię przy jakiejś grze ;(

Teraz 0h 0m 0s… nawet nie mam zainstalowanego bo brak czasu… A chce się… chce ;(

Ja czasem Simsy II włącze i to wszystko :smiley: Nie przepadam za graniem :smiley:

a gdzie opcja nie gram

ewentualnie gram ż adko ? :stuck_out_tongue:

nie ma :slight_smile:

ja tam nie gram, bo nauka :confused: w pt sobie pogram ile się da a w sobote odrabiam lekcje xD

Ja wole posiedziec na necie niz grac w jakies gierki. Przyznaje kiedys to waliłem cały dzień. Nawet po 12h dziennie ale to przeszłość. Tera to 1-2h dziennie, ale to i tak za dużo :slight_smile:

Pozdrawiam

1 może 2 godziny dziennie, czasami dłużej.

tyle ile się tylko da :mrgreen:

Kiedyś 30 min, a teraz z 30min…tygodniowo.

To zależy od dnia, na przykład jeśli mam wolne jak teraz (FERIE) to gram nawet 5h dziennie, a jeśli jest szkoła to góra 2h :slight_smile:

Hehe , tyle to ja gram nieraz dziennie.Oczywiście jeśli czas pozwoli :lol:

W wkacje grałem po 15 godz:I od rana do wieczora tylko była przerwa na piłke od 17 do 18 a tak to waliłemod 8 rano do 12 w nocy:D a teraz jak jest szkoła do 2h góra nie ma już bardzo w co gac to moze popykam w mario 30 min a retsza to siedze na necie:D w ferie jak mam teraz to mam fajna gierke i gram 5 godz…:smiley:

Kiedyś (podstawówka, gimnazjum) potrafiłem przesiedzieć przed konsolą cały wolny czas (na PC nie gram bo on nie jest od gier).

Ale im więcej lat mi przybywało tym mniej mnie ciągnie do gier. Obecnie nadal lubie sobie szarpnąc ale jest to kilka godzin miesięcznie. :slight_smile:

Moj rekord wakacyjny w fifa 2005 wynosi 21 godzin :)Wstalem o 6 rano i ciąłem az do 3 w nocy!

1/2h dziennie.

sporo ale i tak już w co grać niema :mrgreen:

10h i więcej… Jade na Visine (krople do oczu). Przez ferie, wstaje ok.12.00 i kłade się spać o 05.00. Takie non-stop najbardziej mi się podoba :twisted: .

ja to siedzie odkąd wstane pierwszego dnia ferii/wakacji (10:00 około) do 2 w nocy a drugiego dnia to juz siedze od pory obiadowej gdzies bo nie mam sił wstać wcześniej :smiley: