Ile to jest?

Wiem, że to głupie pytanie, ale nie moge się połapac. Ile to jest?: 1625.74 MB. Chodzi mi zeby to bylo w Gigabajtach.

ok. 1,6 GB :stuck_out_tongue:

:arrow: http://www.komputer.cuprum.pl/strona/co … iew/28/36/

1,62574 GB = w przybliżeniu 1,63 GB

No i zeby nie robic nowego tematu napisze to tu. Mam Neo 256. Gdy wchodze na strone powitalna Neostrady to jest tam napisane ze limit na ten miesiac juz mi sie wyczerpal :shock: . Mysle sobie przeciez to nie mozliwe. Dobrze pamietam co pobieralem i jestem wstanie podac ile giga. Wchodze w panel administracyjny i tam mam napisane ze pobralem w tym miesiacu 1625.74 MB (dlatego pytalem ile to w giga). No i co mam teraz zrobic. Jak zadzwonie na infolinie i zglosze o tym to czy oni z tym cos zrobia?

Zadzwoń i się spytaj to sie dowiesz czy coś z tym zrobią :slight_smile:

a jaki masz limit na 256 ? -> 1.5 gb ? Bo wiesz nie tylko to co pobierasz się liczy, bo jeszcze jak oglądasz www czy choćby gadasz to już musisz wysyłać i odbierać określoną ilość pakietów…

O ile wiem, to limit wynosi 7 GB.

Zadzwoń i spytaj , jak to jest

Ale nie sadze zeby przez rozmowy na gg, przegladanie poczty, stron www i granie zajelo mi 5,5 GB. Ale jak juz wczesniej wspomnialem na stronie powitalnej jest napisane ze limit wyczerpany, a w panelu administracyjnym jest calkiem inna liczba.

7GB to jest bardzo mało , troche sciągania troche przeglądania i troche grania i po około 10 dniach limit wyczerpany.

masz dokładnie

1625.74 MB = 1.587637 GB

He, he to ciekawe, jeszcze nie zadzwoniłem, a już jest wszystko OK.

Po 10 dniach jak goście z Neo pomylą sie z obliczaniem limity. 7 GB powinno starczyc przynajmniej na 20-25 dni. Zawsze mi na tyle wystarcza, chyba, ze ktos jest zapalonym pobieraczem i sciaga np. wszystkie najnowsze filmy. To w tedy po 10 dniach moze sie limit wyczerpac :stuck_out_tongue:

hehe 7GB, ja nie jestem zapalonym pobieraczem a 7GB zuzywam w zaledwie 3-5dni :slight_smile: jak dobrze pojdzie. A jak nudze sie to starcza na pol miecha.

Co do licznikow NEO to powiem ci jedno - zrezygnuj z nich. One sa porypane i w ogole nie dzialaja poprawnie. zainstaluj sobie innego softa np AutoConnect - on ci polaczy zamiast lipnego softa neo i przy okazji policzy dane pobrane i wyslane.

to co ty robisz jak nie pobierasz. Nie wiem czy jakbys gral caly dzien i przegladal strony www itp. itd to 7GB za 5 dni

Może ogląda telewzije internetową.