Ile wart ten komp?

IntelCeleron D 310 2.13GHz 1GbGoodram 512mbKingston DDRam400

NvidiaGEForce 5500 FX ASRock P4VM800 80gb ATA WDC 250gb SATA WDC 230V zasilacz

Ile wart ten sprzęt?

Max ~420

No chyba żartujesz!?! :o :roll:

Czy ja wiem gdzieś koło 500zł a nawet powyżej jak dobrze pójdzie

To ile Ty byś chciał zresztą każdy może posprawdzać ceny z allegro ?

ja moge go za 5 złoty jak mi dopłacisz wziąsć xD A tak na serio jak frajera znajdziesz to moze wcisniesz mu ten złom za okolo 500 zł proc badziwny i mało wydajny. To samo karta graficzna nie wspominajac o płycie głownej a sam cos o ty wiem xD Jedyne to te dyski cos moze warte beda wiecej. Domyslajac sie zasialacz no name ? To tez mozesz oddac go gratis xD

Ja bym powiedział ze około 800 - 1000 zł


Proszę mnie nie besztać za to ^^

Nie znasz się to nie mów.

Złączono Posta : 14.11.2007 (Sro) 18:30

on jest wart tyle , ile ktoś będzie chciał za niego zapłacić . Ani grosza więcej.

bartek46op

Skąd wiesz ze się nie znam ??

to tylko moje zdanie!!

Po to jest formu zeby napisac swoje zdanie na dany temat!! i własnie to zrobiłem a Ty mi nie mów ze sie nie znam ok?

Mateusz91krk no trudno żebyś wiedział o czym mowa skoro nie masz racji. Każdy ma swoje zdanie ale nie aż takie żeby cena odbiegała o 500zł. 8)

Wyczyść, wypucuj, zmień pasty na procq itd. to ponad 500zł wyciśniesz spokojnie.

@up

eee…

Jak dostaniesz ~500zl to bedzie dobrze.

Sorry :? chyba jednak macie racje!! Przesadziłem z cena!! Ale moje zdanie to takie ze dało by sie więcej niż 500 zł wziąść za to!! Góra 600 zł !!

Pamięć i dyski podbijają jedynie cenę.

Max 500 zł ale nikt raczej tyle nie da jak da ktoś 450 zł to sukces :slight_smile:

Weź czasem poczytaj co Ty piszesz ^^ :x :x

Dla tych co nie rozumieją radze przeczytać to zdanie parę razy. :mrgreen: :mrgreen:

Co najmniej 400 zł

Temat skończony:x

Do zamknięcia