Ile wydajesz na oprogramowanie co rok

No właśnie jestem ciekawy :slight_smile:

bardo malo bo korzystam z windy ktora dostalem z kompem :smiley: czyli oem a natywira mam z gazety enter firewall to sygate personal i to wszystko wiecej nie potrzebuje :slight_smile:

Brakło opcji zero złotych. :slight_smile: Ktoś może używać tylko darmowego softu.

Ale winda kosztuje :wink:

Chyba że masz linuxa

Ja nie wydaje nic,używam tylko darmowych programów,a jeśli nie ma darmowego trzeba płacić to :x :lol:

Ja też używam darmowych programów, ale jak jest mi jakiś program potrzebny to musze go kupić( bo zajmuje się obróbką wideo )( ale na początku szukam czegoś darmowego, co też mi się przyda )

Wcześniej musiałem wydąc więcej by zakupić program na którym cały czas siedze( ok.1000 ) :twisted: :twisted:

Jest to wydatek jednorazowy

I czym tu się chwalić?

JA tez sie dołaczam do opcji mniej niz 200 bo korzystam z darmowego oprogramowania tylko raz wydałem na oprogramownie na winde wiecj progrós nie kupuje

Zmieniono

Ja tam inswestuje w gry na PC oraz PS2.

Ostatnio zakupilem WRC4 oraz GTA:SA.

W/g mnie ceny niektorych softow sa nieco zawyskowie jak na kieszen zwyklego Kowalskiego :? przez co potem piractwo jest coraz wieksze

Ja wydaje nie dużo kasy na programy. Teraz gdy mam neta darmowe programy moge ściągnąć z internetu a kupuje tylko to czego nie ma w internecie :lol: lub nie mam czasu aby to ściągnąć. Gdy nie miałem jeszcze nagrywarki żeby nagrać sobie to co ściągnełem na płytke albo żeby zrobić sobie kopie zapasową np. Windowsa (bo mam oryginalnego i go nei chce używać) chodizłem i kupowałem kopie zapasowe na bazarze po 20 zł.

PS. I niech inkt tu nie podejrzewa mnie o piractwo.

ja zmieszcze się w granicach 500-1000, sam antyvir, profesjonalna zapora (firewall) i jeszcze dodatkowe programy, łącznie co roku ok. 500-1000 zł

Ciekawe jest to zdanie: :?

Ja w granicach 500zł. Narazie w tym roku tylko ok.250 ale poważniejsze zakupki pod koniec roku!

W ydaje tyle co koszty czasopism komputerowych, czyli “niej niż 200 zł” :slight_smile:

Całe okrągłe 0zł. Wszystko czego potrzebuję, znajduję w sieci, łącznie z systemem operacyjnym. Oczywiście wszystko jest jak najbardziej legalne.

Open Your Mind, Use Open Source

Mniej niż 200 zł.

Korzystam z oprogramowania dołączanego do pism komputerowych.

Internet to nie ograniczone mozliwości :lol: Czasami gazety komputerowe ,wyporzyczam", bo siostra pracuje w sklepie, ale zdarza mi się też kupić jak jest coś przydatnego :wink: Czyli wydaje czasami miesięcznie na oprogramowanie 20-30zł (Koszt Entera i jakiś innych gazet komputerowych)

Zanaczyłem zero, bo nie jest to dużo :wink:

kilka lat temu kupilem dwa windowsy (dwa kompy), total commander i the bat (ktorego zmienilem na thunderbirda)… reszta softu to dodawany do sprzetu (Nero, RecordNow, PowerDVD, FineReader itp.)… inne programy to freeware… a jest tego sporo i na domowe potrzeby az za duzo :slight_smile:

nawet zrobilem mala stronke z linkami do darmowych programow… http://stefe.webpark.pl

a w ankiecie zaznaczylem 0 zlotych, bo placilem tylko raz.

od casu do czasu jakas gre kupie… dla siebie albo dla młodego.

Większość programów, które mam to darmowe programy, tak więc mało kasy wydaję na oprogramowanie.