Ilość aktywacji Visty z MSDNAA

Ściągnąłem sobie Vistę Buisness 32bit w postaci pliku ISO. Jest to wersja z programu MSDNAA więc dostęp do niej mają tylko uprawnione osoby.

Niestety nie znalazłem informacji ile razy można ją aktywować. Słyszałem że max 5 razy, ale może są to tylko plotki.

Może ktoś wie czy Vista z MSDNAA ma limit aktywacji?

Oczywiście to pytanie zadałem studentom, którzy na uczelniach korzystają z programu Microsoftu - MSDNAA. Tymczasem odpowiedzieli jakieś małolaty.

Podejrzewam że to różnie bywa ;] mi np w oryginalnych windowsach xp tylko raz zadziałała automatyczna aktywacja teraz za każdym razem muszę dzwonić i aktywować telefonicznie ;(

Jestem także studentem u mnie mówili, że aktywować można tylko raz, ale można porozmawiać z obsługą MSDNAA i jeśli dobrze uwarunkujesz potrzebę ponownej aktywacji Visty, to możliwość jest spora, że uda ci się.

Ze swojego doświadczenia odpowiem że nie za bardzo zauważyłem limity na aktywację (XP aktywowałem chyba z 8 razy zawsze przez neta) Vista też się aktywowała dopóki nie zmieniłem konfiguracji sprzętowej :slight_smile:

Z XP było tak, że aktywował się na danej konfiguracji tylko raz. Później trzeba było dzwonić, ale miła pani jak poinformowałeś ją, że klucz jest z MSDN AA przedytkowała ci klucz do aktywacji.

Z mojego źródełka informacji z kolei wiem iż aktywować można go do woli dopóki widnieje się w bazie studentów udostępnionej przez uczelnie dla MSDNAA. Visty akurat nie mam z MSDNAA ale mam XP i instalowałem go bodajże 3 razy bez problemów.

OTy kosmos.JNJN