Ilosc pobranych danych

witam

mam takie pytanie … czy istnieje, jakaś możliwość sprawdzenia co było ściągane na mój komputer … chodzi mi o pliki muzyczne, jakieś programy itp , na przestrzeni np 1 roku? Skąd to wziąć i czy w ogóle jest taka możliwość? Czy jest może możliwość otrzymania ilości oraz jakiego rodzaju były ściągane dane?

Pozdrawiam

hmm…są darmowe programiki które zapisują tego typu dane (ilość pobranych/wysłanych danych, czas pracy komputera, ile metrów przejechałeś wskaźnikiem myszy itp) ale on zaczyna liczyć w momencie gdy go zainstalujesz a ty nie masz takiego programu wiec może być problem…

aa np dostawca internetu jest coś takiego w stanie zrobić , ile w danym okresie bylo ściągniete i co to bylo … moj dostawca to tp:/

Czyli na pewno CI nie poda.

Jedyne co to możesz sprawdzić ile pobrałeś/wysłałeś.

A nie co.

Ale to musisz mieć zainstalowany coś z rodzaju Du Meter.

Albo router, ale router ma braki prądu to statystyki się resetują albo admin może.

Czyli raczej nic nie sprawdzisz.

Na swoim komputerze raczej na pewno nie znajdziesz takich informacji z racji tego, że nie miałeś zainstalowanego odpowiedniego oprogramowania monitorującego.

Internetowi prowiderzy przechowują jakiś czas różne dane, ale raczej nie będą to informacje takie szczegółowe jak to jakie piosenki czy filmy ściągałeś, ale na przykład ilość pobranych/wysłanych danych bądź logi w których zapisane jest z jakimi adresami się ostatnio łączyłeś