Ilość równoczesnych połączeń TCP/IP w Viscie - jak zwiększyć

Witajcie

Czy zna ktoś jakiś dobry a przede wszystkim sprawdzony sposób na zwiększenie tego limitu ? - chodzi o Viste z SP1

Dodam tylko, że znane mi sposoby na czysta Viste (bez SP1) nie działaja juz gdy jest SP1.

[MZ Vista Force]

Sprawdź tutaj http://www.yaronmaor.net/repair.htm

Ponoć wersja 2.0 działa już z SP1. Czytaj też plik Reference.

wcześniej go już probowałem

Sam patch nie działa bo wywala że plik niepodpisany (nie ma certyfikatu), próbowalem użyc tego cracka ale cos nie wychodziło albo nie umiałem zrobić

Jeżeli komuś zadziała ten sposób co opisał @Krzysztof , to prosze o jakis szczegółowy opis po polsku jak to zrobić - mi z instrukcja angielska nie udało się :frowning:

W dniu 21.04.2008 , o godzinie 20:53 został dopisany post przez Portal

Nie dziala , w Podgląd zdarzeń wyskuje nadal ostrzeżenie “Protokół TCP/IP osiągnął limit zabezpieczeń ustalony dla liczby równoczesnych prób połączeń TCP.”

U mnie chodzi jak marzenie, da się wszystko zmienić (też mam SP1 :smiley: ).

No to napisz jak da sie zmienić - co zmienileś w tym programie ? ( jaka opcje , opcje ustawiles aby zwikszyc ilosc jednoczesnych polaczen)

U mnie w Podgladzie Zadan jest cały czas komunikat

beztytuuft9.th.jpg

Portal , normalnie, wpisujesz porządaną wartość, przycisk apply, restart visty i masz. Co tu można tłumaczyć. Acha jeżeli robisz to przy wyłączonym UAC to lepiej go włącz.

PS. Narazie nie potrafie wytłumaczyć dlaczego to w Twoim przypadku nie działa.

Daj zrzut z Mz Vista Force, zakładka Internet optimizer.

oki , umieszczam, zobacz co zle robie i nakieruj w razie czego

Nic w opacjach nie zmienialem , tylko zaznaczylem ostatnią opcje i dałem wartość 15000

beztytuuzz9.th.jpg

Portal , przed wprowadzaniem jakichkolwiek zmian przeczytaj sobie wpierw helpa. Wybierz jedną z opcji (szablonu) z Auto optimize for.

Testowałem wartość “15000” i przeszła …bez jakichkolwiek błędów.

no wi bralem sobie opcje " Local area network modem" ( siec w domu oparta na routerze sprzetowym) i nadal te komunikaty o przekroczeniu ilosci polaczeń

Tak sie zastanawiam - ten program zmienia tylko ustawienia w rejestrze a przecierz ograniczenie jest w pliku tcpip.sys ktorego ten program nie zmienia.