Ilośc wolnego miejsca na dysku maleje

Witam.

Od jakiegoś już czasu mam coraz mniej miejsca na dysku, a dokładniej na partycji C. Wolne miejsce maleje nawet wtedy gdy nic na komputerze nie robię, tzn. nic nie instaluje, nic nie włączam i gdy nie ma żadnego uruchomionego programu. Dziś gdy włączyłem komputer było 600mb, teraz tylko 158mb. Jednak gdy uruchomię komputer ponownie to wraca to 600mb, a później znów maleje.

Myślę, że nie jest to wina dysku. Sprawdziłem go HD Tune 2.55, który nie pokazał żadnego bad sectora.

Gdzieś wyczytałem, że może powoduje to jakiś robak… tylko jaki i jak ten syf wyrzucić? - jeśli to rzeczywiście on :expressionless:

Próbowałem czyścić CCleaner’em (nic nie pomógł), przeniosłem plik pagefile.sys na inną partycję (też nic nie dało).

Log z OTL

http://wklej.org/id/417088/

Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

Szukanie nie boli. Było o tym już wielokrotnie. Wyłącz i włącz przywracanie systemu.

A może dzieje się tak za sprawą “Przywracania systemu”. Windows automatycznie od czasu do czasu kopiuje stan systemu i robi punkt przywracania. Po jakimś czasie te punkty przywracania zajmują nawet po kilka Gb. Od czasu do czasu usuń punkty przywracania systemu.

Nic to nie dało, dalej jest tak samo.