Ilu bitowy system windows vista mam kupić?

Jak sprawdzić ilu bitowy windows vista mam kupić ? Proszę o dokładną instrukcje, bo jestem zielony.

Napisz jaki masz procesor i ile ram??

Jezeli masz < 4gb ramu to kup 64 bit jezeli mniej to kup 32bity i ofc musisz mieć odpwoeidni procek :slight_smile:

Raczej jak Masz więcej niż 4 GB ramu to bierz wersję 64 bit :wink:

512 RAM (ale jeszcze dokupie ale napewno mniej niż 4 GB) i 300Ghz procesor. Jeśli chodzi o obroty to mam 150 ale zmienie prgramem na 180.

to jak będziesz miał lepsze parametry wtedy dopiero pomyśl o Viście bo teraz na pewno nie warto, z tą ilością pamięci to spełniasz minimum na XP i nie napisałeś nic o karcie graficznej nie licząc innych podzespołów .

Wgraj to i sam sobie sprawdzisz

Windows Vista Upgrade Advisor 1.0.0.918 PL

ink - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 0.0.918+PL

a jak chcesz mieć wygląd z Visty na XP

link - viewtopic.php?f=22&t=274625

Do Visty potrzeba około 2GB, aby wygodnie na niej pracować.

:hahaha: no to niezła szybkość. :lol:

To lepiej weź wersję 32 bity.

:lol: ?

He? skąd masz takiego kompa? Jakaś nieznana liczba obrotów, procek 300ghz(a mam tylko 2,6 ghz)

Dasz mi go? A na serio podaj konfig kompa, a, lepiej bierz 32bit, sam mam i nie narzekam. Wersja? Home Premium.

Nie zgodzę się z tobą bo na 1GB działa świetnie

2GB> intensywne korzystanie z dużej ilości programów na raz ( u mnie przy otwartym Fx 6 kartami, AQQ, WMP, Nokia PC Suite, Avira, NetLimiter 2 Monitor, Speedfan, Oprogramowanie Logitech, Realtek HD Audio, Siderbar vista zżera 998MB a więc na 1GB to by było cienko)

1GB> mało programów w tle, niezbyt dużo kart w Fx (czy innej przeglądarce) to można żyć