ImgBurn - plik ISO plus inne foldery - proszę o pomoc

Witam,

chcę wypalić z programem ImgBurn plik ISO na płytę CD-R, ale dodatkowo wrzucić na nią inne foldery. Przyznam, że nie wiem jak odbywa się wypalanie pliku ISO na płycie, ale chyba nie można po prostu wybrać pliku ISO do kolejki, prawda? Do wypalania ISO służy osobna opcja. Chciałbym, by po prostu wypaliła się zawartość obrazu ISO i kilka folderów na tej samej płycie, na jednym poziomie.

Jak to zrobić?

w Img Burn nie ma możliwości edycji plików Iso

należy użyć

Magic Iso

Power Iso

Ultra Ios

A czy jeśli wypakuję zawartość pliku ISO WinRarem, potem normalnie poukładam sobie foldery i nagram na płytę jako zwykłe pliki to wyjdzie na jedno?

Ja ImgBurnem zawsze wypalam kopie zapasowe gier-w postaci obrazu właśnie - wybieram zakładkę -Zapisz/pliki foldery na dysku-i zaznaczam co tam ma być np,obraz,poradnik,save itp. :lol: Pozdrawiam.

jeśli lustro płyt czyli plik <*iso> jest skompresowany pakerem winrar to możesz tylko ten plik rozpakować, jeszcze raz powtawarz że

w ImgBurn na dzień dzisiejszy nie ma opcji edycji plików IS0,BIN, CDI, CDR, DI, DVD, GCM, GI, IBQ, IMG, ISO, LST, MDS, NRG, PDI, UDI

można tylko tym programem wypalić lustra płyt o w/w rozszerzeniach,

jedynie dopiero w najnowszej wersji dodano między innymi możliwość tworzenia dysków z danymi.

także winrar nie posiada takiej opcji