Imitacja Internetu - Internet wirtualny

Cześć!

Mam pytanie - czy istnieje program imitujacy internet ale tak żeby np. wyswietliłby się alter-google?(ale to alter-google niemusi być może być co innego)

Nie bardzo rozumiem co chcesz osiągnąć? Co niby miało by takie “alter-google” robić? Chcesz się pobawić w phishing, czy jak?

Poprostu chcę kogoś nabrać ,że stworzyłem internet :smiley:

Ale to brzmi :x No ale jak już chcesz nabierać ludzi, to po prostu stwórz stronę internetową, która będzie imitowała jakąś prawdziwą i uruchom ją bezpośrednio z dysku. Od razu uprzedzam pytanie - jako że pewnie nie znasz html-a, to będziesz potrzebował jakiegoś programu WYSIWYG do stworzenia strony. Do tego celu polecam program “NVU”, dostępny w vortalu.

Albo użyj jakiegoś programy i pobierz stronę która jest w html, ale nie będą działały podstrony, raczej więcej zachodu niż skutku z tego będzie.

Uhum, wystarczy postawić sobie server sieciowy - bedzie działał na zainstalowanym komputerze i innych dopietych do niego w ramach sieci lokalnej, przy dobrych warunkach nawet bedzie widziany w całym internecie.

aha i wtedy to ne bedzie internet tylko intranet

marek123456 , gratuluję uzyskania zakazu pisania. Zapoznaj się z regulaminem forum i zgłoś się do mnie na PW lub Gadu - wtedy rozważę zdjęcie zakazu.

ciekawy program:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=64&id=664 skopiuj sobie to co chcesz, mozna nawet cały serwis, wystarczy podac url :slight_smile: